Lai aizturētu vīrieti, policijai nākas pielietot elektrošoku

0 Komentāru
Lai aizturētu vīrieti, policijai nākas pielietot elektrošoku

Otrdien, 3. janvārī, Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Ziepniekkalnā, kur saņemta sūdzība par kādu mājvietu, kurā notiek trokšņošana.

Apsekojot notikuma vietu, policisti konstatēja, ka norādītā dzīvokļa durvis ir pusvērtas. No dzīvokļa bija dzirdamas vīriešu klaigas. Likumsargi nospieda zvana pogu. Pēc mirkļa durvis atvēra vīrietis, kuram rokas un bikses bija notraipītas ar asinīm.

Vīrietis aicināts policistiem atvērt durvis, lai pārliecinātos par notikušā apstākļiem.

Likumsargi ieejot dzīvoklī, konstatēja, ka vienā no istabām uz dīvāna sēdēja vēl viens vīrietis, kurš bija notraipījies ar asinīm. Aplūkojot abus vīriešus, nevienam no viņiem netika konstatēti tādi miesas bojājumi, kas varētu būt radījuši asins traipus dzīvoklī.

Turpinot apskatīt dzīvokli, arī uz grīdas pamanīti asins traipi. Jautājot par to izcelsmi, neviens no vīriešiem atbildēt nespēja, jo bija manāmā alkohola reibumā.

Turpinot pārrunas ar abiem kungiem, viņi pēkšņi piecēlās no dīvāna. Sekundi vēlāk viens no viņiem pagriezās policistu virzienā un draudēja ar fizisku izrēķināšanos, lietojot cieņu aizskarošus izteicienus. Agresīvi noskaņotais vīrietis tuvojās policijas darbiniekam.

Personai vairākas reizes aizrādīts par lietoto leksiku un izteiktajiem draudiem, kā arī viņš aicināts ieturēt distanci. Vīrietis aizrādījumus ignorēja un ar dūri mēģināja vienam no kārtības sargiem iesist pa seju. Sitienu policists atvairīja, taču agresors turpināja uzbrukt. Lai savaldītu uzbrucēju, policisti pielietoja elektrošoka pistoli. Mirkli vēlāk vīrietis aizturēts un nogādāts Valsts policijā par uzbrukumu valsts varas pārstāvim, kā arī pārējo notikuma apstākļu noskaidrošanai.

0 Komentāru