Komentāri
Labas ziņas! Ventspils novadā izdevies atrast divas dienas mežā pazudušo Eviju
Sieviete, izdzirdot un ieraugot Nacionālo bruņoto spēku helikopteru, gājusi tā virzienā un iznākusi no meža (Valsts policija)

Otrdien, 8. augustā, izdevies atrast bezvēsts pazudušo Eviju Loginovu, kura bija pazudusi kopš svētdienas, kad Ventspils novada Ances pagastā pie Ruškalnu kapiem devās mežā ogot.

Kā informē Valsts policija, sieviete, izdzirdot un ieraugot Nacionālo bruņoto spēku helikopteru, gājusi tā virzienā un iznākusi no meža. Šobrīd sieviete jūtas novārgusi un pašlaik viņas atrašanas vietā tiek gaidīta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta ierašanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties.lv jau vēstīja, ka pirmdien, 7. augustā, plkst. 18.00 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka 6. augustā ap plkst. 14.00 Ventspils novada Ances pagastā pie Ruškalnu kapiem Evija Loginova, dzimusi 1977. gadā, iegājusi mežā ogot un līdz šim brīdim nav atgriezusies.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl