Komentāri
Labas ziņas! Ventspils novadā izdevies atrast divas dienas mežā pazudušo Eviju
Sieviete, izdzirdot un ieraugot Nacionālo bruņoto spēku helikopteru, gājusi tā virzienā un iznākusi no meža (Valsts policija)

Otrdien, 8. augustā, izdevies atrast bezvēsts pazudušo Eviju Loginovu, kura bija pazudusi kopš svētdienas, kad Ventspils novada Ances pagastā pie Ruškalnu kapiem devās mežā ogot.

Kā informē Valsts policija, sieviete, izdzirdot un ieraugot Nacionālo bruņoto spēku helikopteru, gājusi tā virzienā un iznākusi no meža. Šobrīd sieviete jūtas novārgusi un pašlaik viņas atrašanas vietā tiek gaidīta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta ierašanās.

Skaties.lv jau vēstīja, ka pirmdien, 7. augustā, plkst. 18.00 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka 6. augustā ap plkst. 14.00 Ventspils novada Ances pagastā pie Ruškalnu kapiem Evija Loginova, dzimusi 1977. gadā, iegājusi mežā ogot un līdz šim brīdim nav atgriezusies.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl