Komentāri
Labas ziņas! Ventspils novadā izdevies atrast divas dienas mežā pazudušo Eviju
Sieviete, izdzirdot un ieraugot Nacionālo bruņoto spēku helikopteru, gājusi tā virzienā un iznākusi no meža (Valsts policija)

Otrdien, 8. augustā, izdevies atrast bezvēsts pazudušo Eviju Loginovu, kura bija pazudusi kopš svētdienas, kad Ventspils novada Ances pagastā pie Ruškalnu kapiem devās mežā ogot.

Kā informē Valsts policija, sieviete, izdzirdot un ieraugot Nacionālo bruņoto spēku helikopteru, gājusi tā virzienā un iznākusi no meža. Šobrīd sieviete jūtas novārgusi un pašlaik viņas atrašanas vietā tiek gaidīta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta ierašanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties.lv jau vēstīja, ka pirmdien, 7. augustā, plkst. 18.00 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka 6. augustā ap plkst. 14.00 Ventspils novada Ances pagastā pie Ruškalnu kapiem Evija Loginova, dzimusi 1977. gadā, iegājusi mežā ogot un līdz šim brīdim nav atgriezusies.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl