Komentāri
Labas ziņas! Ventspils novadā izdevies atrast divas dienas mežā pazudušo Eviju
Sieviete, izdzirdot un ieraugot Nacionālo bruņoto spēku helikopteru, gājusi tā virzienā un iznākusi no meža (Valsts policija)

Otrdien, 8. augustā, izdevies atrast bezvēsts pazudušo Eviju Loginovu, kura bija pazudusi kopš svētdienas, kad Ventspils novada Ances pagastā pie Ruškalnu kapiem devās mežā ogot.

Kā informē Valsts policija, sieviete, izdzirdot un ieraugot Nacionālo bruņoto spēku helikopteru, gājusi tā virzienā un iznākusi no meža. Šobrīd sieviete jūtas novārgusi un pašlaik viņas atrašanas vietā tiek gaidīta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta ierašanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties.lv jau vēstīja, ka pirmdien, 7. augustā, plkst. 18.00 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka 6. augustā ap plkst. 14.00 Ventspils novada Ances pagastā pie Ruškalnu kapiem Evija Loginova, dzimusi 1977. gadā, iegājusi mežā ogot un līdz šim brīdim nav atgriezusies.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl