“Kurš palīdzēs bērnam iztīrīt zobus?” Vecāki sastrīdas un izsauc policiju domstarpību atrisināšanai

1 komentārs
“Kurš palīdzēs bērnam iztīrīt zobus?” Vecāki sastrīdas un izsauc policiju domstarpību atrisināšanai
Policistiem zēns paskaidroja, ka tikai ar mammu dosies lasīt vakara pasaciņu un pēc tam gulēt. Bērns bija labi aprūpēts. (Pixabay.com)

Trešdien, 1. novembrī, īsi pēc plkst. 21.00 Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Vidzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Purvciemā, kur norisinājās ģimenes konflikts.

Kā informē RPP, ierodoties notikuma vietā, policistus pārsteidza vecāku strīda iemesls. Izsaucēja paskaidroja, ka, atnākot mājās no darba, sastapusi vīru un trīs gadus veco dēlu. Bērna tēvs vedis dēlu tīrīt zobus, taču puika saniķojies un nav gribējis ar tēvu doties uz vannas istabu. Vīrs devies pie sievas, lai liek viņam iztīrīt zobus. Abu starpā bērna klātbūtnē izcēlies pamatīgs strīds, kuru pārim tomēr izdevās atrisināt īsi pirms policijas ierašanās.

Policistiem zēns paskaidroja, ka tikai ar mammu dosies lasīt vakara pasaciņu un pēc tam gulēt. Bērns bija labi aprūpēts. Tāpat nekas neliecināja, ka vecāki būtu alkohola reibumā. Veiktas preventīva rakstura pārrunas ar vecākiem par konfliktēšanu bērna klātbūtnē.

TOP komentāri

  • Rasa
    0 0 0

    Rasa

    IR NU GAN DIVI PIEAUGUŠI STULBEŅI...LABĀK BŪTU MAIGI APSKĀVUŠIES UN SMAIDOT MUDINĀTU MAZULI PARĀDĪT -CIK DŪŠĪGI VIŅŠ PATS (MAZAIS) JAU PROT TĪRĪT ZOBIŅUS...TAM SEKOTU UZSLAVAS UN MĪĻAS- MAMMAS UN TĒTA BUČUKAS UZ ABIEM VAIDZIŅIEM ...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl