Kuldīgas un Skrundas novados uziet nelegālo cigarešu un alkohola slēptuves

1 komentārs
Kuldīgas un Skrundas novados uziet nelegālo cigarešu un alkohola slēptuves
Valsts policija

Pagājušajā nedēļā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa amatpersonas kopā ar Skrundas novada pašvaldības policijas darbiniekiem veica reidus, kuru laikā gan Kuldīgā, gan Kuldīgas un Skrundas novados kopumā tika izņemti 105,5 litri nelegālā alkohola un 62 paciņas dažādu marku cigaretes.

Reida laikā Kuldīgā pie 1971. gadā dzimuša vīrieša tika izņemti 6,8 litri alkohola un 88 litri brāgas. Minētais vīrietis jau iepriekš ir ticis sodīts par šāda veida pārkāpumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Kuldīgas novadā apskates laikā pie 1936. gadā dzimuša vīrieša tika izņemts 9,7 litri spirta un 12 paciņas cigarešu bez Latvijas republikas akcīzes nodokļa markām.

Vēl Kuldīgas novadā pie 1974. gadā dzimušas sievietes tika izņemtas 50 paciņas cigaretes bez Latvijas republikas akcīzes nodokļa markām un Skrundas novadā no kādas personas tika izņemts viens litrs degvīna.

FOTO!

Valsts policijā par šiem gadījumiem ir uzsāktas administratīvās lietvedības.

Galvenokārt informācija par šīm personām saņemta no Kuldīgas un apkārtnes iedzīvotājiem, par ko Valsts policija izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem. Atgādinām, ka ziņot var pa tālruni 110, kā arī zvanot uz VP uzticības tālruni 67075444 (šis ir automātiskais atbildētājs, tāpēc informāciju precīzi jādefinē).

Ziņot var arī, vēršoties policijas iecirknī, un vēl viena iespēja ir Valsts policijas mājaslapā (www.vp.gov.lv) atzīmēt kartē to vietu vai ailītē ierakstot precīzu adresi, kurā pēc jūsu informācijas notiek nelegālā alkohola, cigarešu un narkotiku tirdzniecība.

TOP komentāri

  • veiksme
    0 0 0

    veiksme

    1 litrs...? cilvēks iegādājies svētkiem vai zālēm un to pašu atņem

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl