Kūku pagastā pēkšņi pazudusi 63 gadus vecā Antonija! Ģimenei aizdomas, ka vecmāmiņa noslepkavota

1 komentārs
Kūku pagastā pēkšņi pazudusi 63 gadus vecā Antonija! Ģimenei aizdomas, ka vecmāmiņa noslepkavota
LELDE MEŽMAČA, DEGPUNKTĀ

Vairāk nekā divas nedēļas bezvēsts pazudusi 63 gadus vecā Antonija Čerņevska, kas vadīja saimniecību Kūku pagastā. Strādīgās kundzes radinieki ir ļoti uztraukušies un stāsta, ka visas pazīmes liecina, ka vecmamma noslepkavota. Ģimene lūdz iedzīvotāju palīdzību Antonijas meklēšanā.

Antonija Čerņevska savā saimniecībā, kas atrodas Jēkabpils pusē, lauku nomalē Kūku pagastā, netālu no autobusu pieturas “Stireni”, dzīvoja ilgus gadus.

63 gadus vecā kundze ik dienu rūpējās gan par māju, gan par lopiņiem kūtī, kas bija stabils ienākumu avots. Antonijas mazmeita ziņo, ka vecmamma pēkšņi pazudusi un neviens no radiniekiem nezina, kur viņu meklēt.

“Piektdienas naktī man rakstīja krustmāte, viņas meita, ka vecmāmiņa pazudusi jau divas nedēļas. Uzrakstīja, ka ir pazudusi, un sāka rakstīt, ka visdrīzāk viņa ir noslepkavota,” stāsta Antonijas mazmeita.

Antonija neesot nekāda klejotāja – stāsta mazmeita. Nekad iepriekš arī nav gadījies, ka vecmamma nav sasniedzama pa mobilo tālruni. Pēdējo reizi Antonija redzēta 26. decembrī, turklāt īsi pēc tam, kad aizgājusi ciemos pie apšaubāmiem kaimiņiem.

“Viņai kaimiņos divi brāļi – viens no viņiem jau ir sēdējis cietumā par slepkavību,” bilst mazmeita.

Vaicāta, kas liek domāt, ka notikusi slepkavība, sievietes mazmeita atbild: “Principā ar veselības stāvokli viss bijis kārtībā. Viņa nekad nav sūdzējusies, viņa nebūtu tāda klaiņotāja, kas tagad divas, trīs nedēļas vienkārši neierastos mājās un nevienam neko nepaziņotu.”

Ja par Antonijas prombūtni policijai tiktu ziņots ātrāk, iespējams, meklēšana mazmeitai nešķistu tik bezcerīga. Jaunā sieviete ir sašutusi par radinieku novēloto reakciju un vienaldzību, kas varētu izmaksāt dārgi.

“Man ļoti žēl, ka es to uzzināju tik vēlu. Vajadzēja daudz ātrāk rīkoties,” saka mazmeita.

Ģimene lūdz palīdzību sievietes meklēšanā. Antonijas pazīmes: īsi, brūni mati, kalsnas miesasbūves, augums aptuveni 160 centimetru.

Informāciju par pazudušās sievietes atrašanos vietu var sniegt Valsts policijai pa tālruni 110 vai organizācijai “Bezvests.lv” pa tālruni 22084084.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

1 komentārs