“Kropļi! Ejiet prom!” Policisti bērnu laukumā aiztur pamatīgi iereibušu māmiņu

6 komentāri
“Kropļi! Ejiet prom!” Policisti bērnu laukumā aiztur pamatīgi iereibušu māmiņu
DEGPUNKTĀ

Kāda septiņus gadus veca puisēna mamma savu atvasi aizveda uz rotaļu laukumu spēlēties, bet diemžēl labais nodoms beidzās ar policijas iejaukšanos. Sieviete bija pamatīgā reibumā un nespēja par bērnu pienācīgi parūpēties.

Svētdienas pievakarē viena no galvaspilsētas policistu patruļām piestājusi Krišjāņa Barona ielā pie Centra sporta kvartāla bērnu laukuma. Vairāki atpūtas vietas apmeklētāji bija ziņojuši par kādu sievieti acīmredzamā reibumā, kura šeit ieradusies kopā ar mazu puisēnu.

Pienākot pie sievietes, bijis redzams, ka viņa atrodas reibuma stāvoklī.

Policistu uzrunātā sieviete sarunas laikā acīmredzami uzvilkusies un pat kļuvusi rupja, tādēļ vīri aicinājuši viņu kopā ar bērnu sekot uz policijas busiņu.

Taču jau pie busiņa brīdī, kad puisēns jau bija iesēdināts salonā, māte atteikusies kāpt aiz restēm un sarīkojusi īstu jandāliņu. Taču šajā gadījumā nekāda kliegšana, bļaušana vai trakošana nepalīdzēja, un sieviete drīz vien iestumta aiz restēm. Turklāt policisti brīdinājuši aizturēto, ka šādai uzvedībai var būt tikai divas sekas – vai nu nonākšana policijas iecirknī, vai Tvaika ielā.

Pēcāk dežūrdaļā noskaidrots, ka sieviete bijusi vairāk nekā 2,5 promiļu reibumā. Skaidrojot apstākļus, policijas darbinieki noskaidroja, ka sievietei nav radinieku, pie kuriem bērnu atstāt. Tāpat bērnam nav tēva. Pret sievieti uzsākti divi administratīvie procesi. Savukārt bērns nogādāts audžuģimenē.

Pagaidām skolnieks nodots drošās rokās, tomēr jācer, ka jau pavisam drīz, tiklīdz māte izgulēs reibumu un nedaudz sasparosies, varēs atgriezties mājās. Protams, šī lieta tālāk tiks nodota Sociālo dienestu rokās, kas uz laiku centīsies iesaistīties šīs ģimenes dzīvē, lai palīdzētu sievietei atturēties no grādīgajiem un, iespējams, atrisinātu arī kādas citas, sasāpējušas problēmas.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!