Komandantstundā uz ielas pieķerts pāris lūdz policistiem atļaut doties ciemos pie draugiem

6 komentāri
Komandantstundā uz ielas pieķerts pāris lūdz policistiem atļaut doties ciemos pie draugiem
KASPARS KRAFTS, F64

Sestdien, 30. janvārī, īsi pēc pulksten 22.00 Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Ziemeļu pārvaldes darbinieki, patrulējot Vecmīlgrāvī, ievēroja kādu pāri komandantstundas laikā. Tuvojoties tam, policisti pamanīja, ka vīrietis pēkšņi ar dūri iesit sievietei pa galvu, informē RPP.

Policisti nekavējoties apturēja operatīvo transportlīdzekli un devās vīrieti savaldīt.

Izjautājot notikumā iesaistītos par šādās rīcības motīviem, gan sieviete, gan vīrietis skaidroja, ka sastrīdējušies, taču mīlot viens otru. Lai arī sieviete nebija guvusi redzamus miesas bojājumus un apgalvoja, ka draugs vairāk pa cepuri trāpījis, likumsargi piedāvāja izsaukt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu. Sieviete no medicīniskās palīdzības atteicās. Tā vietā viņa sakārtoja izveidojušos matu jūkli un piekārtoja cepuri.

Pēc sievietes vairākkārtīgiem lūgumiem draugu nesodīt, policisti sāka izjautāt par iemesliem, kāpēc abi komandantstundas laikā neatrodas mājās. Pāris skaidroja, ka dodas uz turpat netālu esošo dzīvokli. Tomēr datu pārbaudes laikā atklājās, ka personu dzīvesvieta atrodas nevis Vecmīlgrāvī, bet Pļavniekos, pēc kā viņi atzina, ka dodas ciemos.

Policisti uzzinot, ka abi, neskatoties uz ciemošanās aizliegumu, plānojuši to darīt un viņu dzīvesvieta neatrodas turpat netālu, nolemts uzsākt administratīvo pārkāpumu procesus.

Personas gan vairākkārtīgi lūdza viņiem atļaut doties ciemos pie draugiem, pie kuriem arī paliktu pa nakti, tomēr policisti skaidroja, ka pēc pašapliecinājuma uzrakstīšanas un procesuālo darbību veikšanas abiem ir nekavējoties jādodas atpakaļ uz Pļavniekiem.

Likumsargi apturēja turpat netāli braucošo taksometru un lūdza šoferim pāris minūtes uzkavēties, pēc kā abas personas iesēdinātas taksometrā.

Lai arī sieviete neizteica pretenzijas par drauga agresīvo rīcību, tomēr policisti viņai ieteica apdomāties, vai tiešām personai ir pieņemama šāda dzīvesbiedra rīcība pret viņu un aicināta nepieciešamības gadījumā vērsties policijā.

Lasi vēl:
6 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

Purvciemā nežēlīgā uzbrukumā cietuši divi cilvēki

Kaimiņi: Ugunsgrēka daudzstāvu mājā Vecmīlgrāvī cēlonis varētu būt bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Salaspilī satiksmes negadījumā auto apmet kūleni

Siguldā lupatu pārpildītā dzīvoklī izdeg vannasistaba

Vimbukrogā "Porsche" automašīnas vadītājs izbraukā puķu dobi

Ugunsgrēks iznīcina ģimenes māju Daugavpilī

Vīrietis Rīgā "izdaiļo" tuneļa sienu ar grafiti un iemet skrejriteni Daugavā

Ikšķilē kāds vīrietis alkohola reibumā gandrīz salauž policijas alkometru

Valmierā divi Rumānijas valstspiederīgie centušies apzagt LMT veikalu

Elejā pensionāre iespējams tīši izraisījusi dzīvoklī ugunsgrēku

Rīgā policijas suns pie autovadītāja atrod narkotikas