Ko darīt, kad nocirsts pirksts, roka, vai kāja? Skaidro mikroķirurgs

Komentāri

Mikroķirurgu darbs Jāņos ir neaprakstāmi skarbs – sakapātas rokas un kājas, norauti, nogriezti, nozāģēti un nocirsti pirksti. 

Raidījums “Degpunktā” aicina būt uzmanīgiem, un alkohola reibumā vai paģirās neķerties klāt nepabeigtajiem dārza un mājas darbiem, jo tieši tad tiek pieļautas visdārgākās kļūdas, kuras var nākties atcerieties visa mūža garumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mikroķirurgs Uldis Krustiņš ar savdabīgu uzrunu vēlas sveicināt savus potenciālos pacientus, pirms vispār sākt runāt par drošību, kas jāievēro strādājot dārzā, pļavā, laukā, mežā un jebkur citur saimniecībā. “Sveicināti, mūsu potenciālie klienti!” – saka Krustiņš.

Lai gan ārstu uzdevums ir atkal un atkal pabrīdināt, ka katram instrumentam ir lietošanas pamācība un drošības instrukcija, taču pieredze liek domāt, ka reizēm tas kļūst bezjēdzīgi.

Ko darīt, kad nocirsts, nozāģēts – pirksts, roka, vai kāja? Un cik lielas ir cerības ko glābt? – skatieties video!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl