Ko darīt, kad nocirsts pirksts, roka, vai kāja? Skaidro mikroķirurgs

Komentāri

Mikroķirurgu darbs Jāņos ir neaprakstāmi skarbs – sakapātas rokas un kājas, norauti, nogriezti, nozāģēti un nocirsti pirksti. 

Raidījums “Degpunktā” aicina būt uzmanīgiem, un alkohola reibumā vai paģirās neķerties klāt nepabeigtajiem dārza un mājas darbiem, jo tieši tad tiek pieļautas visdārgākās kļūdas, kuras var nākties atcerieties visa mūža garumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mikroķirurgs Uldis Krustiņš ar savdabīgu uzrunu vēlas sveicināt savus potenciālos pacientus, pirms vispār sākt runāt par drošību, kas jāievēro strādājot dārzā, pļavā, laukā, mežā un jebkur citur saimniecībā. “Sveicināti, mūsu potenciālie klienti!” – saka Krustiņš.

Lai gan ārstu uzdevums ir atkal un atkal pabrīdināt, ka katram instrumentam ir lietošanas pamācība un drošības instrukcija, taču pieredze liek domāt, ka reizēm tas kļūst bezjēdzīgi.

Ko darīt, kad nocirsts, nozāģēts – pirksts, roka, vai kāja? Un cik lielas ir cerības ko glābt? – skatieties video!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl