“Kleitas tika ņemtas klēpjiem”; Rīgā no salona nozog kāzu kleitas vairāku tūkstošu eiro vērtībā

8 komentāri

Dažas līgavas, kurām pavisam drīz ieplānotas kāzas, palikušas bez ārkārtīgi svarīga atribūta, proti, līgavas kleitas, jo kāds kāzu salons piedzīvojis zagļu uzbrukumu.

Garnadži nakts vidū ielauzušies kāzu salona Krišjāņa Valdemāra ielā telpās un aiznesuši vairākas dārgas un ekskluzīvas kāzu kleitas. Uzņēmuma darbinieki šobrīd meklē incidenta lieciniekus un pauž neizpratni, kāpēc vispār ir jāzog tik specifiskas un grūti realizējamas preces.

“Mums bija izsists ārdurvju stikls. Stikli mētājās gan uz ielas, gan telpās. Bija redzams, ka cilvēki ne reizi vien gājuši pēc kleitām, jo stikli mētājas visur, plašā laukumā,” stāsta kāzu salona īpašniece Jekaterina.

Garnadži noteikti steigušies, jo, tiklīdz durvju stikls tika izsists, virs zagļu galvām atskanēja signalizācija. Dārgas un ekskluzīvas kāzu kleitas  rautas no veikala stendiem, secina Jekaterina.

“Visticamāk, viņi bija divi. Kleitas tika ņemtas klēpjiem – viens šeit, tad dažas kleitas palaistas garām, un vēl viens klēpis šeit. To darīja divi cilvēki vienlaikus. Tā kā kleitas ir ļoti smagas, viņi nevarēja tās iznest ārā pa durvīm un pusi nometa zemē, stiklos, un iznesa tikai daļu,” norāda salona īpašniece.

Naktī policiju izsaukuši kaimiņi. Viņi sadzirdēja signalizācijas troksni, paskatījās pa logu un pat ieraudzīja kādu ar kleitām skrienošu vīrieti.

“Policisti atbrauca, pirmkārt, noņēma pirkstu nospiedumus, tikai pēc tam iegāja salonā, piefiksēja zābaku pēdas. Aptaujāja mūs, kas no personāla uz šejieni atbrauca, un aizgāja pētīt, vai tuvumā ir videonovērošanas kameras. Turklāt pajautāja, vai mums ir kādas aizdomas, bet mums aizdomu pagaidām nav,” norāda Jekterina.

Likumsargi piefiksējuši nepieciešamos datus, pieņēmuši no Jekaterinas iesniegumu un devušies prom, taču salona īpašniece pavadījusi nemierīgu nakti, uzkopjot telpas un skaitot, cik uzņēmumam izmaksājusi kramplaužu vizīte. “Salonam nodarīti zaudējumi, ko būs jāatstrādā pusgadu, ja ne veselu gadu,” atzīst Jekaterina.

Šodien veikals jau strādā, kā ierasts, bet Jekaterinai ik pa brīdim jāskaidrojas ar klientiem, jo zagļi aiznesuši dažas jau līgavām rezervētas kleitas. Ja jūsu rīcībā ir informācija, kas var palīdzēt atšķetināt šo noziegumu, nepalieciet vienaldzīgi un ziņojiet policijai.
8 komentāri