1 komentārs

Sīva konkurence biznesmeņiem bieži vien liek meklēt radošus risinājumus, kā piesaistīt klientus vai meklēt iespējas reklamēties. Taču reizēm lietā tiek liktas ne tik miermīlīgas metodes, lai izkarotu sev kādu labumu. Lūk, stāsts par Miera ielas iedzīvotāju cīņu ar uzmanīgu uzņēmēju, kurš par visām varītēm vēlas nomainīt ārdurvīm slēdzenes.

20. martā uzņēmuma ”VIZIT” darbinieki mājai Miera ielā 97/99 nomainījusi veco durvju kodu pret jaunu. iedzīvotāji varbūt šai iecerei nepretotos, ja viss būtu darīts atklāti un bez viltus, un pie nosacījuma, ka vecā sistēma būtu salūzusi. Tagad notikusī ierīču nomaiņa izskatās pēc vēlmes nopelnīt, turklāt ar metodēm, kas nelīdzinās pieklājīgam biznesam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Problēma ir tā, ka kungi no kompānijas ”Vizit” uzlikuši jaunu kodu, bet nav parūpējušies par iespēju mums nokļūt privātīpašumā, ne mūsu radiem, ne citiem iedzīvotājiem. Viss iet caur naudas prizmu, viss jāuzstāda, jāpērk, papildus jāmaksā, bet tajā pašā laikā nav alternatīvas metodes, kā varētu nokļūt īpašumā, kā piemēram, bija ar veco kodu, kad mēs nospiedām un tikām iekšā. Tagad tikai čips vai domofons.

Un gan viens gan otrs maksā naudu. Čips maksā 4 eiro, domofons – 30 eiro. Mājā ir ļoti daudz pensionāru, kas nevar samaksāt šādu naudu. Un pat ja iztiktu tikai ar čipu, katru reizi ielaižot kādu ciemiņu, nāktos kāpt lejā, lai atvērtu durvis. Turklāt naudas pieprasīšana par konkrētajām ierīcēm notikusi visai apšaubāmā veidā.

“Katrā pastkastītē tika atsūtīti papīri, lai sagatavotu skaidru naudu norēķiniem 26. marta sapulcē, lai iegūtu čipus. Viņi vāca naudu no rokas rokā, cik tas ir oficiāli, mēs nezinām, skaidrosim, skatīsimies, vai tas bija likumīgi, tāpat kā šī čipa uzstādīšana,” stāsta vietējie.

Foto

Daudzi mājas iedzīvotāji esot ar viltu pierunāti parakstīt dokumentus par durvju slēdzeņu nomaiņu. Pie durvīm klauvējusi delegācija un teikusi, ka jūs esat pēdējais cilvēks, kurš nav parakstījis. Tādā veidā pierunāti praktiski visi. Dažu īpašnieku vietā parakstījušies arī īrnieki.

Pēc brīža pie kāpņu telpas parādās tā sauktā mājas vecākā, kura faktiski bez namu pārvaldes ziņas esot uzņēmusies iniciatīvu vākt parakstus un visus motivēt pieslēgt domofonus. Vai sievietei firma samaksājusi, jautājums paliek atklāts. Pēc nelielas pakaļdzīšanās tomēr sieviete piekrīt pārmīt pāris vārdus. Izrādās, tiešām visu šo projektu viņa īstenojusi uz savu galvu, domājot, ka tas nav nekas īpašs.

Savukārt uzņēmumā “VIZIT”, vaicājot, vai viss noticis likumīgi, saņemam atbildi, ka esam ielauzušies viņu privātīpašumā, kaut gan firmas darbības Miera ielas mājā drīzāk atbilst šādam aprakstam.

Mājās iedzīvotāji šīs lietas risināšanā jau iesaistījuši policiju, bet likumsargi saka, ka strīds drīzāk ir civiltiesisks. Tālāk dzīvokļu īpašnieki plāno doties uz Patērētāju tiesību aizsardzības centru. Ja tur nepalīdzēs, visticamāk, sekos tiesāšanās.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl