Komentāri

Ceturtdien, 5. oktobrī, vienā no Maskavas ielas piecstāvu namiem risinājusies īsta glābšanas operācija, kas sākusies ar pavisam nevainīgu Gāzes dienesta apmeklējumu. Vīri rīta pusē gribējuši ko pārbaudīt vienā no pirmā stāva mitekļiem.

Saprotot, ka ar sirmo kungu kaut kas nav kārtībā, proti, ka varētu būt apdraudēta viņa veselība un dzīvība, kaimiņi nekavējoties zvanījuši 112, un jau pēc dažām minūtēm šeit, viens pēc otra ieradušies vai visu operatīvo dienestu auto. Pirmie no netālās ugunsdzēsības un civilās aizsardzības koledžas ieradušies ugunsdzēsēji – glābēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā sirmgalvis pats nevarēja atvērt durvis, vīriem nācies uzmanīgi sazāģēt restu stiprinājumus un tad atspiest loga rāmi. Kā atklāj “Degpunktā” uzrunātie mediķi, šajā gadījumā palīdzība nākusi laikus, un ārsti vēl spējuši kā līdzēt sirmajam kungam. Turpat savā dzīvoklī viņš saņēmis pirmo palīdzību un tad vidēji smagā, taču stabilā stāvoklī nogādāts slimnīcā.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki atzīst, ka šādi izsaukumi nebūt nav retums, tādēļ, tuvojoties vēsākam laikam, aicina ikvienu līdzcilvēku pievērst pastiprinātu uzmanību vecāka gadagājuma cilvēkiem, kas mitinās vieni. Tas attiecas gan uz radiniekiem, gan vienkārši iedzīvotājiem.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl