Ķengaragā norit opja glābšanas operācija, nākas sazāģēt logu restes, lai iekļūtu dzīvoklī

Komentāri
Ķengaragā norit opja glābšanas operācija, nākas sazāģēt logu restes, lai iekļūtu dzīvoklī

Ceturtdien, 5. oktobrī, vienā no Maskavas ielas piecstāvu namiem risinājusies īsta glābšanas operācija, kas sākusies ar pavisam nevainīgu Gāzes dienesta apmeklējumu. Vīri rīta pusē gribējuši ko pārbaudīt vienā no pirmā stāva mitekļiem.

Saprotot, ka ar sirmo kungu kaut kas nav kārtībā, proti, ka varētu būt apdraudēta viņa veselība un dzīvība, kaimiņi nekavējoties zvanījuši 112, un jau pēc dažām minūtēm šeit, viens pēc otra ieradušies vai visu operatīvo dienestu auto. Pirmie no netālās ugunsdzēsības un civilās aizsardzības koledžas ieradušies ugunsdzēsēji – glābēji.

Tā kā sirmgalvis pats nevarēja atvērt durvis, vīriem nācies uzmanīgi sazāģēt restu stiprinājumus un tad atspiest loga rāmi. Kā atklāj “Degpunktā” uzrunātie mediķi, šajā gadījumā palīdzība nākusi laikus, un ārsti vēl spējuši kā līdzēt sirmajam kungam. Turpat savā dzīvoklī viņš saņēmis pirmo palīdzību un tad vidēji smagā, taču stabilā stāvoklī nogādāts slimnīcā.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki atzīst, ka šādi izsaukumi nebūt nav retums, tādēļ, tuvojoties vēsākam laikam, aicina ikvienu līdzcilvēku pievērst pastiprinātu uzmanību vecāka gadagājuma cilvēkiem, kas mitinās vieni. Tas attiecas gan uz radiniekiem, gan vienkārši iedzīvotājiem.

Lasi vēl