Komentāri

Ceturtdien, 5. oktobrī, vienā no Maskavas ielas piecstāvu namiem risinājusies īsta glābšanas operācija, kas sākusies ar pavisam nevainīgu Gāzes dienesta apmeklējumu. Vīri rīta pusē gribējuši ko pārbaudīt vienā no pirmā stāva mitekļiem.

Saprotot, ka ar sirmo kungu kaut kas nav kārtībā, proti, ka varētu būt apdraudēta viņa veselība un dzīvība, kaimiņi nekavējoties zvanījuši 112, un jau pēc dažām minūtēm šeit, viens pēc otra ieradušies vai visu operatīvo dienestu auto. Pirmie no netālās ugunsdzēsības un civilās aizsardzības koledžas ieradušies ugunsdzēsēji – glābēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā sirmgalvis pats nevarēja atvērt durvis, vīriem nācies uzmanīgi sazāģēt restu stiprinājumus un tad atspiest loga rāmi. Kā atklāj “Degpunktā” uzrunātie mediķi, šajā gadījumā palīdzība nākusi laikus, un ārsti vēl spējuši kā līdzēt sirmajam kungam. Turpat savā dzīvoklī viņš saņēmis pirmo palīdzību un tad vidēji smagā, taču stabilā stāvoklī nogādāts slimnīcā.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki atzīst, ka šādi izsaukumi nebūt nav retums, tādēļ, tuvojoties vēsākam laikam, aicina ikvienu līdzcilvēku pievērst pastiprinātu uzmanību vecāka gadagājuma cilvēkiem, kas mitinās vieni. Tas attiecas gan uz radiniekiem, gan vienkārši iedzīvotājiem.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl