Ķengaragā aizturēts iepriekš sodīts “mētelīša virinātājs”, kurš slapstījies un uzglūnējis maziem bērniem

1 komentārs

Otrdien, 13. jūnijā, pa Ķengaraga iekšpagalmiem slapstījies “mētelīša virinātājs”, kurš neviena netraucēts uzglūnējis vairākiem bērniem.

Darba dienas pievakarē pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieku palīdzība bija nepieciešama Ķengaraga iedzīvotājiem, kuri pie Maskavas ielas 264. nama bija sastapušies ar tā dēvēto virinātāju, kurš uzglūnējis maziem bērniem.

Pēcāk, saprotot, ka nonācis sprukās, sirmais vīrs vēl mēģina nedaudz pacīkstēties ar inspektoru, taču talkā nāk aculiecinieks un aizdomīgais tipiņš tiek noguldīts uz zemes.

Uzklausot aculiecinieka stāstu par notikumiem iekšpagalmos, atklājies, ka aizturētais vīrs pirms uzbrukuma divām deviņus gadus vecām meitenēm paspējis uzglūnēt arī trīs citiem bērniem, kuriem atrādījis savu mantību.

Foto – “Mētelīša virinātājs” Ķengaragā biedē bērnus!

Pēcāk pret aizturēto ierosināta krimināllieta. Ja tiks pierādīta 58 gadus vecā vīrieša vaina, par uzbrukumu bērniem viņam draud līdz pat septiņiem gadiem aiz restēm. Kā atklāj Valsts policijā, lai arī pēdējā laikā kungs nav nonācis policijas redzeslokā, šis nav viņa pirmais nodarījums – vēl padomju laikos viņš divas reizes ticis tiesāts par seksuāla rakstura uzbrukumu mazgadīgajiem.

1 komentārs