Ķekavā pazudusī sieviete atrasta dzīva, taču viņas gadu vecā meitiņa mirusi

Ceturtdienas rītā Ķekavā pazudusī sieviete ar gadu veco meitiņu tās pašas dienas vakarā ir atrasta, taču bērns ir bez dzīvības pazīmēm, liecina Valsts policijas (VP) izplatītā informācija.

Atpakaļ uz rakstu

18 komentāri

 • Ruta

  Ruta

  Iespējams, ka mamma vainīga. Tā protams šķiet. Bet es ceru, ka būs godiga tiesa un sievietei tiks veikst psihiatriskais novērtējums. Jo, diemžēl, acovid salauzis ļoti daudz cilvēku mentālo stāvokli un cilvēki (it īpaši Latvijā), nedomā, ka depresija ir nopietn alieta. Pie tam, es tieši šobrīd strādāju pie līdzīgas lietas izpētes un lai cik ļoti mums gribas ticēt ka mātes instinkts darbojas pāri visām kaitēm, tā diemžēl nav. Varbūt mammai vajag nevis cietumu, bet palīdzību
 • Nu re

  Nu re

  Ko dara reketieri, parādu piedzinēji (Bunkus, Rebenoks)? Tie ir reti nežēlīgi, tie ir spējīgi nogalināt pat bērnu.
 • Ginta Bērziņa

  Ginta Bērziņa

  😭😭😭 prātam neaptverami! Lai miers mazajai dvēselītei 🕯
 • Sisse

  Sisse

  reizēm šķiet, ka cilvēki aiz nekā darīšanas labprātīgi mazgā svesu veļu, bet savējo-tur pat stūrī nopūdē.
  Ko var nepārtraukti līst citu dzīvē, un jaukties pa vidu. Mācīt kā dzīvot, utt.
  Nu sanāca ģimenē nesaskaņas...kurās gan tādu nav. Kad piedzimst bērns, tad tās ir vēl vairāk, jo ir jādomā jau par vairākām mutēm. Un ja tēvs ir nepārtrauktos darba izbraukumos un māte viena kuļās... logiski, ka modrība zūd, un var gadīties arī veselu bēbi zaudēt. Vienkārši uz soliņa klusi raudot, vai skaidrojot attiecības ar vīru-nemanīt, kā bērns dipinot pakaļ baložiem iekrīt peļķē, vai dziļākā ūdens tilpnē... strīdu laikā, cilvēkiem laiks apstājas, bet viss pārējais-notiek lodes ātrumā. Tad arī rodas visādas traģēdijas. Šaubos, ka šajā gadijumā, bija kas plānots. Drīzāk-traģēdija, kas notika ģimenes ķildu iespaidā.
 • Sieviete.

  Sieviete.

  Tad jau jāliek cietumā to māti .

  Tāpat kā to, kura izcieš sodu it kā nosmacējot savus dēlus. Viņa pati zin kā patiesībā tur bija.
 • Eliiss

  Eliiss

  Nu kāpēc jādzemdē bērni,ja viņus nemīl,nesargā,un negrib par viņiem nest atbildību.
  • Sisse

   Sisse

   Mūsdienās nepievērs uzmanību tam, starp cik veseliem cilvēkiem ir radies bērns. Arī mīlestība mēdz būt akla. Tad sexa laikā neaizdomājas par to, ka var neplānoti tikt pie bērna, kur viens, vai abiem vecākiem ģimenes vēsturē ir jau bijis kāds daunis, triekas bērns, vai kāds cits brāķis, kas atklājas pēc bērna piedzimšanas, vai ja neiet uzskaitē, tad-ari piedzimst jau gatavs monstrs...
   Ja vecāki ir turīgi, tad tādi bērni dzīvo kādu laiku. Un turpina vēl nedaudz dzīvot ar ziedojumiem. Bet NEKAD netiek līdz normālai dzīvei. Un kļūst par slogu visiem. Kā rotaļlietas, kuras žēl izmest.
   Skarbi, bet-cilvēks pats ir pakārtojis mūsdienās TĀDU SITUĀCIJU.
   Ari šoreiz-ja māte brauc pie stūres...tātad-kāda tur slimība? Varēja būt valsts uzspiesta depresija, jo nespēja par bērnu parūpeties. Mazums, bērns izradijās-nelietderīgs šai pasaulei... tad arī mātei, IZVEIDOJĀS DABAS INSTINKTS, kā tas notiek normāli dabā. Diemžēl cilvēki ir raduši sevi žēlot vairak par dabu, atbalstot dabas kļūdas, piesārņojot paši sevi un to ko ēdam.
   Skarbi, bet tāda ir patiesība, ko daļa homosapiensu negrib pieņemt.
  • Ruta

   Ruta

   Es zinu, ka mans viedoklis šķitīs briesmīgs. Bet es studēju Tiesu psiholoģiju un sakritības pēc, tieši lieta, kurā māte noslīcināja savus 5 bērnus ir mans kursadarbs. Ļoti smaga, skumja lieta, kura man zināma jau sen un es vienmēr domāju to pašu - kāpēc dzemdēt ja nemīl. Bet šī māte ļoti mīlēja, tādēļ noslīcināja. Būsim godigi, cik rūpīgi mēs ieklausies atkaltos vai slēptos sievietes palīgā saucienos? Vai mēs visi pārbaudām, ka jutas5mums pazīstamā jaunā māmiņa? Vai domajat ka visas attiecības tētis baigi palidz? Lielāko ties, vīrieši uzskata, ka viņi strādā, tatad sievai japieskata mazulis, bet viņai nekad nav pārtraukuma. Ir tāda lieta kā postpartum psychosis, ļoti ļoti smaga lieta, kuru nepārvar pat mātes instinkts.
 • Rovena Freliha

  Rovena Freliha

  IESPĒJAMS KA SIEVIETE NONĀKUSI DEPRESIJĀ LIELĀ. kā tagad tas ar daudziem ir...
 • Žēl ka tā..

  Žēl ka tā..

  Uzreiz rodas jautājums, kādēl sievieti, kura 10 no rīta ir devusies prom, uzreiz tika sākta meklēt, kas par iemeslu ? Kārtējo reizi pierādās cik pasaule m****ska, noteikti atklāja,ka vecis krāpj, diemžēl tāda laikā dzīvojam...Žēl mazā, bet neviens vecis nav tā vērts, un ne visas sievietes ir stipras ,lai pardzīvotu to. Savadāk, kādam gan jābūt iemeslam, neļaut sievietei ar bernu netraucēti pavadīt laiku ( 10 tas bija no rīta).
 • Linda Matvejeva

  Linda Matvejeva

  Žēl mazo sirsniņu. Lai miers mazam eņģelītim 💔😥😥
 • Marija

  Marija

  Es ļoti ceru ka būs taisnā tiesa.! atņēma šim bērnam iespēju dzīvot 😪 kā tādus pretekļus zeme nēsā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!