“Kebabnīcā” Ziepniekkalnā konflikta laikā vienam nokož ausi, otram – izsit zobu

42 komentāri
“Kebabnīcā” Ziepniekkalnā konflikta laikā vienam nokož ausi, otram – izsit zobu

Valsts svētku brīvdienās, 6. maijā, dažas minūtes pirms plkst. 21 Ziepniekkalnā patrulējošos Rīgas pašvaldības policistus apturējuši divi asinīm noplūduši vīrieši, kuri iepriekš bija iegriezušies vietējā “kebabnīcā” Valdeķu ielā. Mēģinājums ieturēties abiem acīmredzot bija beidzies pavisam citādāk, nekā iecerēts.

Cietušie pastāstīja, ka viņiem uzbrukuši trīs jaunieši, pamatīgi piekāvuši, proti, izsitot arī zobu un nokožot gabalu no auss.

Vīri, uzklausījuši aculiecinieku sniegto uzbrucēju aprakstu, aiztraukušies iekšpagalmu virzienā, kur tikai pirms mirkļa nozudusi meklētā kompānija. Par lielu izbrīnu policistiem, ieraugot patruļauto, iespējamie vaininieki pat negrasījās mukt, bet gan mierīgi ieturēja vakariņas.

Personas tika aizturētas un nogādātas uz notikuma vietu, kur visi arī tika atpazīti kā uzbrucēji.

Ņemot vērā, ka cietušajam bija nodarīti vērā ņemami miesas bojājumi, visi trīs iespējamie vaininieki nonākuši aiz policijas busiņa restēm un nogādāti Valsts policijas iecirknī Alīses ielā, kur par šo uzbrukumu ierosināta lieta. Savukārt cietušais, nonācis mediķu rokās.

Par to, kāds sods pienāksies pāridarītājiem, pagaidām pāragri spriest, taču var pieļaut, ka šī lieta var tikt kvalificēta, kā tīša vidēji smagu, vai pat smagu miesas bojājumu nodarīšana.