Kautiņš Ulbrokā beidzas ar smagām sekām. Vietējie uz ielas atrod vīrieša līķi

0 Komentāru
Kautiņš Ulbrokā beidzas ar smagām sekām. Vietējie uz ielas atrod vīrieša līķi
Ekrānšāviņš / Degpunktā

29. jūlija vakarā Ulbrokā uz ielas garāmgājēji atraduši mirušu pusmūža vecuma vīrieti ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Izsaukti Salaspils iecirkņa likumsargi, kuri nekavējoties devušies uz norādīto adresi pie vietējā veikala “TOP”.

Salaspils Kriminālpolicijas priekšnieces vietniece Ilze Zebra stāsta: “Izbraucot uz notikuma vietu, šis fakts apstiprinājās. Vīrietis tiešām bija ar redzamiem miesas bojājumiem. Tika uzsākts kriminālprocess, tika veiktas visas nepieciešamās darbības.”

Uz aizdomu pamata par iespējami nodarītajiem miesas bojājumiem policija aizturējusi divus jaunus vīriešus – viens dzimis 1991. gadā, otrs 1995. gadā.

Vienam no aizturētajiem tiesa piemērojusi apcietinājumu, otrs līdz lietas izskatīšanai palaists uz brīvām kājām. Policisti par kautiņa iemeslu saka tikai tik daudz, ka starp vīriešiem izcēlies strīds, taču no vietējiem iedzīvotājiem raidījums “Degpunktā” uzzina vairāk.

“Iznāca tā, – veikalā viena dāmīte, piedzēries vecis… nu tas čalis, ko nosita. Sāka viņai aiz pupiem… pillā, veikalā – visu klātbūtnē. Viņa paņēma, izsauca savus dēlus. Divi dēli atbrauca ar riteni. Viens ar kāju un elkoni. A viņš krita uz betona,” saka kāds vietējais iedzīvotājs.

Apkārtējie par mirušo izsakās skarbi – par vienu draņķi mazāk. Nekāds jaukais cilvēks neesot bijis.

“Bļauris viņš, kad sadzeras – bļauj pa deviņiem mēmiem,” bilst vietējais.

Vietējie gan notikumu neraksturo kā klasisku slepkavību. Parastam kautiņam šoreiz pagalam neveiksmīgs iznākums – vīrietis ar deniņiem atsities pret apmali.

Tieši šo apstākļu dēļ policijā šobrīd uzsākts kriminālprocess par tīšu smagu miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei.
0 Komentāru