“Karājās, nenoturējās un izkrita.” Dreiliņos pa piektā stāva logu izlēcis vīrietis

3 komentāri

Dreiliņos vēlā vakara stundā pie 7. mājas Ēvalda Valtera ielā iedzīvotāji atraduši iereibušu vīrieti, kas piedzīvojis kritienu no augstuma. Viņš gulēja pie ēkas kāpņutelpas krūmos, vaidēja un sauca pēc palīdzības.

Pirmdienas vakara “dzerstiņš” kādam 50 gadus vecam vīrietim beidzās ļoti bēdīgi – strīds ar sievu noslēdzās visai sāpīgi. Lūzumus un citus ievainojumus viņš guva, jo pieņēma pārgalvīgu lēmumu, proti, izlēkt pa piektā stāva dzīvokļa logu.

“Viņš draudēja, ka izlēks pa logu. Karājās, karājās, nenoturējās un izkrita,” par notikušo zina stāstīt pirmā stāva iedzīvotājs.

Cietušā bijusī sieva, kuru raidījumam “Degpunktā” izdevās sastapt kāpņutelpā, kameras priekšā notikumus atstāstīt negribēja, taču savu viedokli pauda anonīmi. Viņa stāsta, ka neko tādu no bijušā vīra nebija gaidījusi, taču arī līdzēt viņam nebija spējīga. Ja arī kritiens no lielā augstuma varēja izrādīties liktenīgs, viņa apstiprina, ka cietušais ir dzīvs un traumas nav dzīvībai bīstamas – viņam esot lauzta kāja.

Protams, ka uz šo atgadījumu reaģējuši arī policisti un uzsākuši faktu pārbaudi, taču visdrīzāk šoreiz notikušais tiks traktēts kā nelaimes gadījums un netiks izmeklēts kriminālprocesa ietvaros.

3 komentāri