“Kāpēc seja netīra? Zīmēju mājās.” Policija aiztur aizdomīgu auto ar jauniešiem un uziet narkotikas

3 komentāri
“Kāpēc seja netīra? Zīmēju mājās.” Policija aiztur aizdomīgu auto ar jauniešiem un uziet narkotikas
EKRĀNUZŅĒNUMS

Kāda jauniešu četrotne pavisam nesen naksnīgajā Rīgā bija aizvadījusi piedzīvojumu pilnu nakti. Viņu “ballīte” gan negaidīti aprāvusies, mirklī, kad auto atpakaļskata spogulī parādījušās policijas bākugunis.

Ap plkst. 2.30 naktī, pateicoties pāris aizdomīgiem manevriem un automobili sēdošo tramīgajiem skatiem, likuma sargi Lāčplēša ielā apturējuši kādu melnu 5. sērijas “BMW”.

Uzsākot sarunu, policija ieraudzīja, ka auto ir četras personas, kuras nepārprotami atradās reibuma stāvoklī. Uz notikuma vietu tika izsaukti papildus ekipāža un arī ceļu policija.

Policisti konstatēja, ka visi auto sēdošie jaunieši ir sasmērējušies ar krāsu baloniņiem un savu rīcību, kur tas ir noticis tā lāgā nemācēja izskaidrot. Auto atradušies arī krāsu baloniņi, kas liecināja par to, ka šīs personas ir veikušas kādus “grafiti darbus” kaut kur pilsētas teritorijā.

Aplūkojot kādu auto salonā esošo somu policijas darbinieki pamanīja arī burciņu, kurā atradās augu maisījumi. Vēlāk noskaidrojās, ka tā esot marihuāna, kuru viņi iegādājušies un pats šoferis ir to smēķējis. Saņemot šādu informāciju uz notikuma vietu tika izsaukti arī kolēģi no Valsts policijas tālāko darbību veikšanai un lietas apstākļu noskaidrošanai.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā