“Kāpēc bērns neguļ? Tāpēc, ka es neguļu.” Policistiem nākas nošķirt bērnus no mātes, kura atradās 3,71 promiles reibumā

Lai arī cik skaudri izskatās kadri, kad policisti no mātes šķir bērnus, mazajiem noteikti tā būs labāk, jo mammai vēl ir iespēja laboties.

Atpakaļ uz rakstu

43 komentāri

 • Ērika Jukņēviča

  Ērika Jukņēviča

  Tiem bērniem pilnīgi vienalga,dzer nedzer,tā ir viņu mamma.Pēc tam kad viņus savāca sveši cilvēki,viņi no šausmām vien negulēja.
 • Ērika Kostenko

  Ērika Kostenko

  Ну единственное, что могу сказать, что несмотря на " ужасное опьянение" , говорит адекватно, дети ухожены, в квартире порядок. Да, пить не хорошо. Но и отнимать детей у матери, да еще на камеру для потехи публики - безнравственно. Ну а "судзибас" понятно какие - позавидовали соседи, что не одна выпивала😁. И еще вопрос - а что, в Европе теперь детям плакать запрещено или ночью просыпаться?
 • Ligita Godlevska
 • Kakshjsj

  Kakshjsj

  Bet ta nedrīkst berni tacu pārdzīvo lai vai kādā stāvoklī nebūtu māte vina taču ir un paliek māte.
 • Koko

  Koko

  Sižetā teica, ka 2019. un 2020.gadā dzimuši bērni. Tad jau vienam jābūt zīdainim.... un tas, ka sveši onkuļi naktī paņem un aiznes bērnus, tā viņiem nav trauma? Neaizstāvu māti par dzeršanu, bet vai nav saudzīgāks kāds veids? Piemēram, vecmāmiņa vai kāds cits radinieks?
 • Nezinams

  Nezinams

  Ko jūs saprotat ka te muldat.Alkahols un bērni nav savienojamas lietas.pati vispār nedzeru un mani bērni ir ļoti laimīgi ka mamma nedzer un rūpējas par viņiem.neatzistu ka dzer bērna klātbūtnē.
  • Oga

   Oga

   Nav jau problēmas par bērniem parūpēties, kad tiek dzerts ar mēru! Nav uzreiz jābūt atturībniekam!
 • Laura Strautmane

  Laura Strautmane

  Skumji( Žēl mazo sirsniņu, tā raudāja, sirds sažņaudzas😔.
  Visi esam lietojuši alko bērnu klatbūtnē, ir bijuši skaļāki vakari, bet nezinu.. grūti spriest, jo nav zināms, kādēļ jau ir mammu apmeklējuši soc.dienesti iepriekš.
  Nezinu, lai cik skarbi tas neskanētu, varbūt mamma attapsies, jo tak redzams bija, ka bērni mammu mīl😔.
  Lai ko mēs nedarītu, mūsu bumbulīši mūsu rīcības dēļ nedrīkst ciest, jo viņus sargājam mēs😔
  Ļoti ceru, ka mamma mainīsies un bērni būs blakus.
  Bet skumji, ļoti skumji.😔
 • Анастасия

  Анастасия

  Божечки, у меня сердце кровью обливалось за деток. Конечно, без мамы плохо. Но если это уже не впервой, то изъять а мать кастрировать и на испавительные работы до 18 лет, на содержания ребёнка.
 • Anonims

  Anonims

  no šitas mates jau vienu bernu atņema,tagat vel divus!viņa nemainas,katru dienu dzerstas berna klatbutne!
 • Milora Latamstaff

  Milora Latamstaff

  Vakar skatijos Degpunktā un manī izsauca apbrīnu, vai pat nezinu, kā formulēt-bābai 3,..cik tur [email protected] promilles, a runa adekvāta.
  Bērnus bija varen žēl, jo, ok, viņi nakti noraud[email protected]ši - izrubīsies, a no rīta actiņas attaisīs vaļā-sveša vide... Pat nezinu, kā bütu bijis labāk
  • Laila Gedvarde

   Laila Gedvarde

   Kad notiks nelaime,tad visi raudäs,kāpēc nenošķīra....🤔

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!