59 komentāri

Gandrīz vai neticams stāsts no Kandavas puses – tur, glābjoties no brutāliem izspiedējiem, kādam vīrietim nācies pat aizdedzināt auto, ar kuru viņu veduši uzbrucēji. Kas īsti notika?

Darba dienas pēcpusdienā Kandavas centrā, iepretim pilskalnam, aizdedzies kāda kustībā esoša vieglā auto “Audi” salons. Līdzko liesmu pārņemtais spēkrats piestājis ceļmalā un no tā izkļuvuši visi pieci tajā esošie cilvēki, aculiecinieki steiguši zvanīt glābējiem un mēģinājuši saviem spēkiem apdzēst uguni. Tikai pēc pāris minūtēm notikuma vietā jau ieradušies ugunsdzēsēji, bet vēl pēc mirkļa – arī ārsti un vietējie policisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā abu vīriešu un viņu līdzbraucējas stāsts par notikumiem pirms ugunsgrēka šķitis nedaudz aizdomīgs, izmeklētāji iecirknī vairākkārt rūpīgi iztaujājuši “Audi” šoferi un pasažierus. Uzrunātie vēl labu brīdi centušies slēpt patiesību par notikušo, taču drīz vien gaismā nākušas briesmu lietas.

Kā izrādās, tajā pašā dienā savstarpēji pazīstamā četrotne ieradusies pie viena no ugunsgrēkā cietušajiem, kāda 37 gadus veca vietējā iedzīvotāja, lai it kā uzaicinātu viņu iedzert. Taču, kad vīrietis iznācis no savas mājas, atbraucēji paziņojuši, ka paziņa viņiem it kā ir nozadzis simts eiro. Vīrietis šos apvainojumus pilnībā noliedzis, kā rezultātā, dabūjis pa degunu un nonācis “Audi” bagāžniekā.

Tā kā vīrietis atteicies atdot it kā pazudušo naudu, varmākas viņu vēlreiz iekaustījuši un atkal iesēdinājuši auto bagāžniekā un devušies tālāk. Nolaupītais sapratis, ka uzbrucēji nav pie pilna prāta un patiesi baidījies par savu dzīvību, tādēļ, atgriežoties Kandavas centrā, viņš spēris tobrīd vienīgo soli, kas ļāvis viņam publiskā vietā nekavējoties apturēt uzbrucēju braucamo. Proti, to aizdedzinājis.

Lai arī plāns daļēji izdevies un visi uzbrucēju turpmākie plāni izgāzušies, pats nolaupītais vīrietis un viens no ļaundariem guvis trešās pakāpes apdegumus. Tas gan nav ļaundari atturējis no bēgšanas, un viņš jau Rīgā pēc palīdzības saņemšanas izbēdzis no apdegumu centra un devies nezināmā virzienā, tādējādi kļūstot par vienu no šobrīd meklētākajiem noziedzniekiem valstī.

Šobrīd pret abiem policistu aizturētajiem vīriešiem, kuri jau apcietināti, kā arī viņu aizbēgušo līdzzinātāju ir uzsākts kriminālprocess par personas nolaupīšanu un izspiešanu. Šie noziegumi katram no iepriekš jau tiesātajiem ļaundariem draud ar desmit gadiem aiz restēm.

Foto

TOP komentāri

 • ???????
  +14 +12 -2

  ???????

  Tas virietis ari palaida nagus un vina lieciba ir pilnigas mulkibas jo vins jau gadus 15 dzer bezz apstajas un pedejas nedelalas no rita lidz vakaram un taja diena ari ija dzeris un vinam naw pilni 100 taka vina liecibu visspar nevajadzeu nemt vera,jo tie cilveki vinu veda uz policiju lai rakstitu iesniegumu pret vinu un tad vins ta izdarija jo saprata ka sudi buss un uzvela vainu uz viniem ,neviens normals cilveks nelietu otram virsu benzinu un nededzinatu,vins vareja izsit bagazniea logu un lekt ara taka vins ir pilnigs melis,un pret vinu vajadzetu ierosinat kriminallietu!!!
 • bezpriģels
  +11 +10 -1

  bezpriģels

  Interesants fakts - Artis Ernestsons (tas kurš itkā cietušais) vēlējās izlīgt un atsaukt visas pretenzijas pret aizdomās turamiem, ar nosacījumu, ka audi īpašnieks nesniegs prasību pret viņu par tīšu mantu bojāšanu. Savukārt kriminālprocesa izmeklētāja, Latvijas Valsts policijas vārdā aizliedza to darīt, piebilstdama, ja gadījumā viņš izlīgs, tad policija tāpat turpinās krimināllietu un viņš pats tikšot saukts pie atbildības. Tas vienkārši ir bezpriģels valsts policijā.
 • bezpriģels

  bezpriģels

  Jā, jā Ieviņ, pretīgs, dzer un zog, tik aizmirsi pateikt, ka Agris ir uzņēmējs un vairākus gadus dod darbu 6 cilvēkiem, kuri pateicoties Agrim spējīgi uzturēt ģimenes

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl