Kandavā iereibusi sieviete kafejnīcā “cienājas” ar svešu cilvēku ēdieniem un dzērieniem

0 Komentāru
Kandavā iereibusi sieviete kafejnīcā “cienājas” ar svešu cilvēku ēdieniem un dzērieniem
Ilustratīvs foto. (PIXABAY)

Sestdien, 11. septembrī Kandavā kādā kafejnīcā sieviete, būdama redzamā alkohola reibumā, streipuļoja, lamājās necenzētiem vārdiem un bez apmeklētāju atļaujas sēdās pie galda, kur ēda un dzēra citu personu pasūtītus ēdienus un dzērienus, informē likumsargi.

Sieviete atteicās pārtraukt savas darbības, pretojās policistu likumīgajām prasībām, kā arī vēlāk pagaidu aizturēšanas telpā sabojāja inventāru. Par notikušo ir sākti trīs administratīvo pārkāpumu procesi, kā arī tiek vērtēta nepieciešamība sākt kriminālprocesu.

Aizvadītās nedēļas nogales, 11. septembra, pēcpusdienā Kandavā 1968. gadā dzimusi sieviete ar savām darbībām traucēja gan kādas kafejnīcas darbu, gan arī tās apmeklētāju mieru. Sieviete atradās redzamā alkohola reibumā, kas izpaudās kā streipuļošana, nespēja patstāvīgi stabili nostāvēt, nesakarīga runāšana, klaigāšana un lamāšanās necenzētiem vārdiem, kā arī no personas mutes dobuma bija jūtama spēcīga un alkoholam raksturīga smaka.

Viņa piegāja pie viena no galdiņiem, apsēdās un bez apmeklētāju piekrišanas sāka ēst un dzert klientiem izsniegtos ēdienus un dzērienus. Kad notikuma vietā ieradās likumsargi un aicināja sievieti pārtraukt huligāniskās darbības un nosaukt savus personas datus, kundze atteicās to darīt. Policisti nolēma sievieti aizturēt un nogādāt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirknī. Aizturēšanas laikā sieviete izrādīja agresiju, tāpēc tika pieņemts lēmums uzlikt viņai rokudzelžus.

Policijas iecirknī kundze turpināja uzvesties agresīvi, viņa izrāva no eņģēm durvis un norāva zem izlietnes esošo cauruli pagaidu aizturēšanas telpā.

Par notikušo likumsargi ir sākuši trīs administratīvā pārkāpuma procesus. Par amatpersonas likumīgo prasību nepildīšanu vai amatpersonas darbības traucēšanu gala lēmums vēl nav pieņemts. Par sīko huligānismu ir piemērots naudas sods 250 eiro, savukārt par atrašanos publiskā vietā tādā reibuma stāvoklī, kas traucē sabiedrisko kārtību vai drošību, ir piemērots naudas sods 75 eiro. Tāpat tiek vērtēta nepieciešamība sākt kriminālprocesu saistībā ar inventāra bojāšanu policijas iecirknī.

0 Komentāru