Kameras fiksē zālītes pīpētāju krūmos Salaspilī; viņa mēģinājums mukt nesekmējas

1 komentārs
Kameras fiksē zālītes pīpētāju krūmos Salaspilī; viņa mēģinājums mukt nesekmējas

Nepatikšanās iekūlies kāds 18 gadus vecs jaunietis, kurš nakts vidū Salaspils nomalē ielīdis krūmos, lai uzpīpētu zālīti, ko tobrīd fiksēja kameras, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Ap plkst. 1.30 naktī Salaspils videonovērošanas centra darbinieki ievērojuši aizdomīgu rosību krūmos, netālu no Silmaļu ielas daudzdzīvokļu namiem. Taču šoreiz, mirkli pavērojot tēlu, kurš acīmredzot slēpies no svešiem skatiem, atklājies, ka tas nav viss nakts aizsegā svešam īpašumam uzglūnošs garnadzis, bet gan jauns vīrietis, kurš smēķē un acīmredzami nevēlas skatītājus.

Tā kā inspektoram radās visai pamatotas aizdomas, ka jauneklis tobrīd uzpīpē kaut ko aizliegtu, uz notikuma vietu nosūtīta viena no pilsētā patrulējošajām ekipāžām.

Salaspils pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks Sergejs Kapacina pastāstīja, ka, policijai braucot uz notikuma vietu, persona jau bija beigusi smēķēt un devās uz centra pusi. Policijas darbinieki viņu pārtvēra aptuveni 200 metru attālumā no notikuma vietas.

Uzsākot sarunu, nekas neesot liecinājis par to, ka tikai pēc īsa mirkļa likuma sargs varēs “izlocīt” kājas. Lūgts uzrādīt kabatu saturu, jaunietis jautājis, kāpēc. Saņēmis atbildi – aizdomās par nelegālām vielām tajās. Tad viņš momentā sāka skriet. Jauneklim pieticis spēka aptuveni 40 sekunžu sprintam, pēc kura nācies vien atzīt sakāvi policistiem.

Viņš lūgts gulties uz zemes un izmest kabatu saturu turpat līdzās. Persona atzinās, ka bēga, jo bija lietojusi marihuānu, līdz ar to uz notikuma vietu tika izsaukta Valsts policija, kura ieradās un pārņēma lietu savu pārziņā.

Var teikt, ka neveiksmīgajam bēglim paveicies, jo policisti pie viņa neatrada nekādas aizliegtas vielas, turklāt vēl acīmredzami pažēloja puisi, jo nevērsās pret viņu par bēgšanu no policijas. Līdz ar to šādas naksnīgas izklaides astoņpadsmitgadniekam beidzās vien ar administratīvo sodu par narkotiku lietošanu.

1 komentārs

Aktuālie Degpunktā sižeti

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Nepatīkams pārsteigums iedzīvotājiem Juglā: koplietošanas ielas vidū uzsākta žoga būvniecība

Traģiskā ugunsnelaime Jelgavā: dzīvību zaudējuši divi brāļi

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Aizmiglots prāts un avārija - dzērājšofera mēģinājums aizstūrēt mājās beidzas ar lielām nepatikšanām

Pārdaugavā daudzstāvu ēkā aizdedzies balkons

Purvciemā nežēlīgā uzbrukumā cietuši divi cilvēki

Imantā bruņotā laupīšanā apzog divus jauniešus

Siguldā lupatu pārpildītā dzīvoklī izdeg vannasistaba

Ikšķilē kāds vīrietis alkohola reibumā gandrīz salauž policijas alkometru