Aizputes novadā notikusi pasažieru vilciena sadursme ar smago automašīnu

9 komentāri
Aizputes novadā notikusi pasažieru vilciena sadursme ar smago automašīnu
PASAŽIERU VILCIENS

Sestdien, 4.aprīlī, Aizputes novada Kalvenes pagastā notikusi pasažieru vilciena sadursme ar smago automašīnu.

Kā informē VAS “Pasažieru vilciens”, sestdienas rītā ceļā no Liepājas uz Rīgu vilciena pēdējā vagonā ietriecās kravas auto. Vilciena pasažieri un “Pasažieru vilciens” darbinieki nav cietuši, bet traumas guvis autovadītājs.

Vilciens ceļu nevar turpināt un atbildīgie dienesti veic avārijas seku likvidēšanu.

Negadījuma dēļ uz laiku ir daļēji slēgta uz Liepājas šosejas pie Kalvenes esošā dzelzceļa pārbrauktuve.

Negadījuma rezultātā pasažieru vilciena pēdējais vagons notriekts no sliedēm un sasvēries sāņus, bet kravas automašīna ir stipri sadragāta un apgāzusies, vien piekabe palikusi uz riteņiem.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja “Pasažieru vilciens” Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Agnese Līcīte, avārijas brīdī vilcienā bijuši četri cilvēki – viens pasažieris otrajā vagonā, divi konduktori un viens mašīnists. Neviens no šiem četriem cilvēkiem nav cietis, taču traumas guvis kravas automašīnas vadītājs.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā aģentūrai LETA apstiprināja, ka negadījumā cietis viens cilvēks, kurš nogādāts slimnīcā vidēji smagā stāvoklī, taču pie samaņas. Cietušajam ir dažādas traumas, taču viņa veselības stāvoklis vēl tiek izmeklēts. Pārējie četri negadījumā iesaistītie no mediķu palīdzības atteikušies.

No aculiecinieku uzņemtajiem fotoattēliem noprotams, ka sadursmē iesaistītā kravas automašīna paredzēta piena pārvadāšanai – tai uz piekabē esošās cisternas rakstīts “Piens”.

Līdz negadījuma seku likvidēšanai ir slēgta Liepājas šosejas 156.kilometrā esošās dzelzceļa pārbrauktuves viena josla. VAS “Latvijas valsts ceļi” informē, ka notikuma vietu ir iespējams apbraukt pa autoceļu P115 Kuldīga-Aizpute-Līči vai P112 Aizpute-Kalvene.