Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli

0 Komentāru
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli

Otrdien, 17. janvārī, Rīgas pašvaldības policisti ar pusstundas starplaiku devās uz diviem izsaukumiem Vecmīlgrāvī, kur viena pēc otras saņemtas sūdzības par kaimiņu ilgstošu trokšņošanu.

Ierodoties notikuma vietā pirmajā reizē, sastapts izsaucējs, kurš pastāstīja, ka no augšstāva dzīvokļa dzirdama nebeidzama bērnu ālēšanās un būkšķi. Kamēr policisti bija pie izsaucēja, trokšņi nebija dzirdami.

Lai noskaidrotu apstākļus, policisti devās uz norādīto dzīvokli, kur tā durvis atvēra 14 gadus vecs zēns. Puisim bija ieģipsēta kāja un viņš pārvietojās ar palīgierīci. Zēns paskaidroja, ka skatās televizoru un, iespējams, trokšņi radušies viņa pārvietošanās dēļ.

No notikumā iesaistītajām personām noskaidrots, ka kaimiņu konflikts jau ilgst kādu laiku un neviens otrā nevēlas ieklausīties.

Aptuveni stundu vēlāk policisti saņēma atkārtotu izsaukumu, taču, aprunājoties ar abām iesaistītajām pusēm, izrādījās, ka situācija nav mainījusies. Policisti aicināja neapmierināto kaimiņu būt iecietīgākam, izskaidrojot, ka šajā gadījumā pārkāpuma nav.

0 Komentāru