Kaimiņi mēģināja noindēt kaķi? Vīrietis lūdz policijas palīdzību, bet viņu nosūta uz veterināro klīniku

Automehāniķis Kristaps pirmdien Jelgavā saskāries ar nepatīkamu situāciju un nezināja, kā rīkoties. Viņa kaķim bija kļuvis slikti ar veselību, un vīrieša pirmais instinkts bija izsaukt Valsts policiju. Likumsargi, ierodoties pie mirstošā mājdzīvnieku un pavisam uztrauktā saimnieka, kļuva nepacietīgi. Viņi uzskatīja, ka Kristapam būtu jāvēršas veterinārajā klīnikā, nevis jāsauc operatīvie dienesti.

Atpakaļ uz rakstu

51 komentārs

 • Ženija Kacare

  Ženija Kacare

  Ļoti, ļoti lūdzu meiteni, kura ir ierakstījusi komentāru , kā (-) sazināties ar mani. Mums ir miruši nu jau 14 kaķi, tā kā iet vaļā uz pilnu klapi. Šis mincis arī aizgāja uz medību laukiem.
 • Valentīna Biševa

  Valentīna Biševa

  Etot kot vozle nasevo doma po musornim vēderam polzal ON ocenj zloj. HOZJAEVAM NADO LJUBITJ ZIVOTNOGO I S UVAZENIEM NADO OTNOSITJSJA k sosedjam
 • Ausma

  Ausma

  Ļoti žēl ir kaķīša. Tas mincis arī visu ziemu dzīvoja ārā, jo saimnieks bij vienaldzīgs. Un badā viņš ir patstāvīgi. Un to, vai dzīvnieks ir indēts vai nē, ar analīzēm VAR noteikt un arī nosaka, jo savādāk jau nevar. Tur gan tiek sists, gan suns, gan kaķis, saimnieks ir neadekvāts.
 • Evelīna Siliņa

  Evelīna Siliņa

  Kaķītis beidzot ir mājās-par indēšanu klīnikā uzreiz pateica, ka nevarēs pierādīt.
  Agresīvs viņš ir bijis vienmēr, kopš paņēmu viņu no citas ģimenes (privātu iemeslu dēļ), tādēļ pieņēmis tikai mani un manu bērnu. Citi cilvēki viņam nav īsti patikuši, jo vienmēr baidījies, jo īpaši bailes bija no bērniem. Laika gaitā, protams ir saradis ar pāris cilvēkiem.
  Protams, paldies tiem, kas barojuši kaķi, jo uzskatīja, ka mājās tas netika darīts, tomēr kaķim vienmēr bija pilns trauciņš mājās, bet jau no paša rīta vienmēr viņš pa durvīm spraucās ārā, ja ne mēs laidām, tad viņš pats taisīja durvis vaļā-diemžēl viņu nevaru noturēt mājās. Viņš nav tikai istabas kaķis. Pat atbraucot no klīnikas, uzreiz bija gatavs iet ikdienas pastaigā, bet nelaidu, jo tagad jāturpina zāļu kurss.
  Tie kas teica, ka ja kaķis rūpētu, tad kaut rokām aiznestu-ja būtu iespēja nestu, bet mājās arī ir bērns, kuram līdz pēdējam neteicu, ka mīļotajam kaķim ir slikti, jo pārdzīvojumu dēļ vēlāk asins sāka tecēt pa degunu.
  Policija tika iesaistīta, lai fiksētu faktu, ka dzīvniekam ir palicis slikti, jo kāds no kaimiņiem (netika teikts konkrētās mājās kaimiņiem, bet gan ar domu, ka no citām mājām) ir ko nodarījis, lai varētu risināt jautājumu par kaitējumu dzīvniekam. Bet tā vietā sanāca atbilde, ka kamēr dzīvnieks ir dzīvs, neko nevar darīt.
  Tikai pēc posta, ka šis notikums ir atkārtojies, kāds ir varējis teikt, ka it kā redzējis, kā kaķi sitot no kādas blakus mājas un draudējis nosist utt. Kur visi bija ātrāk?
  Ja mēs būtu slikti saimnieki, tad ieraugot mūs klīnikā, kaķis nebūtu atmaidzis un līdis mīļoties, murrājis. Šis kaķis ir ar raksturu, ja nepatīk vai bail no kāda, tad nelaiž klāt, protams, lai aizstāvētos šņāc un var uzšaut ar ķepu.
  Jā kāds gribētu ieriebt kaimiņiem, kā komentāros izskan-būtu vārdi, nevis tādā ielā kaimiņi saindē kaķi. Kaimiņi ir plašs jēdziens, jo īpaši pilsētās.
  Šo visu var uzskatīt kā brīdinājumu, sargāt savus mājdzīvniekus, jo nevar zināt, kad un kas var notikt, un ka ne vienmēr varas iestādes ir spējīgas palīdzēt.
  • Zhanna Zakrepskaya

   Zhanna Zakrepskaya

   Evelīna Siliņa paldies par atbildi, bet ka jau zinaju,ka Jums ar TAVU DRAUGU , "kaķu mīļošoso saimnieku" nepietiek apziņas vienkarši atvainoties par apmelošanu ...bet laikam viņš tikai var " publiski" apvainot cilvēkus, kaut jau la tu teici ,viņš nedomāja par mūsu "mājas kaiminiem", bet vienalga viņš apbalvoja,ka kaķis ir saindēt, bet tā nav patiesība ...ka jau pateicu šaja situacija ,žel tikai kaķi...
  • Evelīna Siliņa

   Evelīna Siliņa

   Zhanna Zakrepskaya to klīnikā uzreiz pateica-noteikt vai ir kādas ķimiskas vielas, viņi nevarēs... Vienīgi apstiprināja, ka sišanas rezultātā ir radušās visas pārējās problēmas.
   Tā nav apmelošana, ja nav minēti konkrēti cilvēki. Pierādīt, kurš un ko ir izdarījis nevar, jo visi tikai saka dzirdēju, es redzēju to cilvēku darām to. Apmelošana bija pagāšajā reizē, kad gandrīz visa māja ar pirkstu rādīja, kuri divi varētu būt vainīgi.
   Paši ar saviem komentāriem esat norādījuši sevi kā kaimiņus, neviens Jūs publiski netika pieminējis.
  • Zhanna Zakrepskaya

   Zhanna Zakrepskaya

   Evelīna Siliņa ar tevi un tavu draugu jau bezjedzigi kaut ko runāt....ja cilvēkiem nav sirdsapziņas,ta arī nebuss ....dzīvnieki neizvelas sev saimniekus...Jūs paši iznesāt so uz publisku apsriedi....
  • Zhanna Zakrepskaya

   Zhanna Zakrepskaya

   Protams,ja vel tavs draugs vēl nosauktu vātdus, pataisītu sevi vel par lielaku " ī...ņu ".....ja ka var "runāt vārdus " ja tev nav pieradījumu..
 • Zhanna Zakrepskaya

  Zhanna Zakrepskaya

  Evelīna Siliņa lūdzu nokomente šo situāciju..jo šodien jau kaķis ir mājas ..un ka izradījas kaķis nebija saindēts...tad jau " kaķa saimnienks " apmēloja nepamatoti mājās kaimiņus...un it ka vajadzētu arī " publiski " atvainoties...
 • Inga.

  Inga.

  Un vēl: Kā šis tā saucamais saimnieks var runāt par saindēšanu otro reizi, ja kā pats ir teicis, ka iepriekšējā reizē pie ārstiem nevērsās? Turklāt kā jau minēju kaķis pēdējo nedēļu laikā acīmredzami dila. Šie tā saucamie saimnieki cerēja, ka ka kaimiņi ne tikai baros kaķi , bet arī ārstēs? Tagad, kad kaķim pavisam slikti, tad "saimnieciņi"pamodās. Kaķis pie veta bija jāved jau vismaz pāris nedēļas atpakaļ, kā minimums. Otra lieta: kā var gadus nodzīvot pilsētā(domāju saimnieci) nezinot kur ir veti? Kaķiem nav jāveic prof. potes pret visādām zarazām? Un jā... Jelgavā cik zinu ir vismaz divas vet iestādes, kur ir diennakts pieņemšana. To itin labi un ātri var sameklēt netā. Tā, ka saimnieciņš lej pēc pilnas programmas gan par kaķa veselības satāvokli gan savu nezināšanu. A ko saimniece? Viņai viedokļa nav? Vai varbūt gribēja tikt vaļā no kaķa( jo kaimiņi tika draudējuši ar policiju, par kaķa agresivitāti), bet te atbrauca draugs? kas zin, kas zin. Čalīts gan bravūrīgs tāds- nebrīnos, ka salecās ar poličiem.
 • Inga.

  Inga.

  Vēl arī kaķim bija acīmredzams bumbulis uz vēdera sānu daļā- nezinu vai lab vai slitdabīgs tas bija. Man personīgi redzot viņa agresivitāti nemaz nav gribējies viņam tuvoties. Bet nu katrā ziņā veselības problēmas tam kaķim pēdējā laikā bija, ja neskatoties uz to, ka kaimiņi ik dienu baroja- viņš burtiski sāka izdilt.
 • Inga.

  Inga.

  Pilnīgi piekrītu Žannai Zakrepskai: Šis kaķis vazājas jau labu laiku pa rajonu, pēdējo nedēļu laikā bija ļoti izkāmējis, dažas dienas atpakaļ jau varēja redzēt, ka viņš paliek kaulaināks un kaulaināks un daudzi runāja par to, ka kaķim laikam milzīgas veselības problēmas, jo burtiski izdilst. Zinu tantiņas, kas katru dienu gāja uz veikalu un par pēdējām kapeikām pirka viņam konservus.Arī bļodiņas ar ūdeni lika pie kāpņutelpām. Ir dzirdēts, ka aptuveni nedēļu'vai biku vairāk atpakaļ kaķis bija saskrāpējis vietējo pārdevēju, jo viņu mēģināja kaķi izdabūt ārā np veikala, kur tas bija iemaldījies. Arī bērniem ir brucis virsū- manā acu priekšā pie veikala metās vienam vietējam bērnam virsū, kaut arī bērns neko sliktu nedarīja- vienkārši gāja garām tam kaķim. Pēc saimnieku stāstītā, kaķi nevarot turēt mājā, jo ja viņu nelaižot ārā viņš kārtojoties uz gultas( vai dīvāna).
 • Vineta Mezaraupe

  Vineta Mezaraupe

  Kaķa žēl jo viņam tādi saimnieki Un kaķis ir agresivs laikam no bada kāpņu telpā nav droši iet viņam garām uz ko pats Kristaps teica lai pasperam ar kāju un ejam....Bet ko darīt es dzīvniekiem nesperu un neapbižoju
 • iv

  iv

  Ja izliktu pašu nosodītāju kļūdas visu apskatei, tad arī atklātos, ka tādi paši cirvji vien ir, tikai neviens no viņiem to neatzīs, jo šiem jau drosme ir tikai tad, kad ir izdevība kādu nosodīt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!