Kaimiņi mēģināja noindēt kaķi? Vīrietis lūdz policijas palīdzību, bet viņu nosūta uz veterināro klīniku

51 komentārs
Kaimiņi mēģināja noindēt kaķi? Vīrietis lūdz policijas palīdzību, bet viņu nosūta uz veterināro klīniku

Automehāniķis Kristaps pirmdien Jelgavā saskāries ar nepatīkamu situāciju un nezināja, kā rīkoties. Viņa kaķim bija kļuvis slikti ar veselību, un vīrieša pirmais instinkts bija izsaukt Valsts policiju. Likumsargi, ierodoties pie mirstošā mājdzīvnieku un pavisam uztrauktā saimnieka, kļuva nepacietīgi. Viņi uzskatīja, ka Kristapam būtu jāvēršas veterinārajā klīnikā, nevis jāsauc operatīvie dienesti.

Kristaps dzīvo un strādā Rīgā, un, lai apciemotu savu draudzeni, viņam ik nedēļu jāmēro ceļš līdz Jelgavai. Tā tas notika arī pirmdien, kad automehāniķis ieradās Birzes ielā, kas atrodas netālu no Cukurfabrikas. Pāris labi pavadīja laiku, līdz istabā ierāpoja novārdzināts meitenes kaķis. Abiem bija skaidrs, ka mājdzīvniekam sākušās smagas veselības problēmas.

Kristaps stāsta, ka bija ļoti uztraucies, turklāt nedaudz iedzēris. Viņš uzskatīja, ka, lai palīdzētu kaķim, ir jāizsauc policija, nevis steigšus dzīvnieks jānogādā veterinārajā klīnikā. Vīrietis pauž viedokli, ka pret viņa mīluli pastrādāts smags noziegums.

Policijas darbinieki nespēja noticēt izsaukuma pamatojumam un atteicās sadarboties. Par to Kristaps bija sašutis un uzsāka strīdu ar likumsargiem.

Kamēr dzīvnieka saimnieks strīdējās ar policistiem par izsaukuma pamatojumu, mirstošais kaķis nekādu palīdzību nesaņēma. Vīrietis skaidro, ka viņam nebija iespēju mīluli nogādāt ārstniecības iestādē.

Policijas darbiniece nosprieda, ka strīdoties nekas netiks panākts un sāka internetā uzmeklēt diennakts veterinārās klīnikas tālruņa numuru. Sieviete arī izsauca Kristapam taksometru, lai kaķis ātrāk saņemtu palīdzību. Kaķis beidzot tika nogādāts veterinārajā klīnikā. Kristaps stāsta, ka dzīvnieks joprojām atrodas smagā stāvoklī.

Tam, vai kāds no kaimiņiem patiešām ķepaini ļaunprātīgi centās noindēt, pagaidām pierādījumu nav. Kristaps uzsver, ka mīlulis nevienam neesot paticis, jo esot kašķīgas dabas.

Ja patiešām pierādīsies, ka kaķim kāds darījis pāri, Kristapam būs pamats vērsties policijā un noformēt iesniegumu ar lūgumu meklēt ļaundarus un tos sodīt. Bet tam nepieciešams ārstu atzinums par to, ka kaķa ķermenī patiesi nonākusi inde.