Kādu namu Liepājā atkārtoti piemeklē nelaime! Pirms trim gadiem ēkā noplūda gāze, bet nesen izcēlās ugunsgrēks

0 Komentāru

Pēc sprādziena, kas 2014. gada vasarā notika Liepājā, Vānes ielā 11, un radīja pamatīgus bojājumus ne vien pašai ēkai, bet arī vairāku iedzīvotāju veselībai, mājā dzīvojošie pat salīdzinoši mazos negadījumos saskata maksimālus draudus.

Ugunsgrēks, kas sestdien, 23. septembrī, izcēlās kādas sievietes piektā stāva dzīvoklī un apskādēja dažas sadzīves mantas, kaimiņiem kalpo par pamatu izteikt skarbus komentārus par dzīvokļa saimnieces atbildības sajūtu pret apkārtējiem un savu atvasi.

Savu dzīvokli Vānes ielā ar ugunsdzēsēju glābšanas masku uz sejas sestdien nācās pamest kādai jaunai sievietei un viņas mazajai meitiņai. Sievietes virtuvē pēc plkst. 19.00 izcēlās ugunsgrēks, kas radīja spēcīgu piedūmojumu visā dzīvoklī.

Kaimiņi apgalvo, ka todien sieviete svinēja dzimšanas dienu un bija uzaicināti arī vairāki ciemiņi.

Ugunsdzēsēji stāsta, ka dzīvokļa saimniece no kodīgajiem dūmiem glābās uz balkona un pati arī izsauca ugunsdzēsējus. Vietējiem jaunās sievietes uzvedība šķiet bezatbildīga. Viņi pieļauj, ka iemesls ir sievietes neuzmanība. Par laimi, neviens ugunsgrēkā necieta.

Šajā namā glābēju apciemojumus uztver diezgan saasināti kādas traģēdijas dēļ, kas vēl vietējiem palikusi spilgtā atmiņā. Pirms trim gadiem vienā no mājas otrā stāva dzīvokļiem notika gāzes noplūde, un tās rezultātā nogranda pamatīgs sprādziens. Cieta vairāki cilvēki, un dzīvokļa saimnieks gāja bojā.

0 Komentāru