“Kādu alu? Nesaprotu?”; vīrietis Vangažos gaišā dienas laikā apzog veikalu, bet lielā dzēruma dēļ tālu netiek

1 komentārs
“Kādu alu? Nesaprotu?”; vīrietis Vangažos gaišā dienas laikā apzog veikalu, bet lielā dzēruma dēļ tālu netiek
EKRĀNUZŅĒMUMS

Bet nu stāsts par kādu Vangažos mītošu vīru, kurš, iespējams, vairoties no bīstamā vīrusa bija lietojis tik daudz alkohola, ka viņam pazudis skaidrais prāts un viņš, vēloties ”vēl nedaudz iedzert”, iekūlies pamatīgās nepatikšanās un, iespējams, pat ticis pie kriminālprocesa.

Pirmdienas pēcpusdienā Reģionālās pašvaldības policijas vīri iegriezušies Vangažos. Kāda pilsētiņas centrā esoša veikala darbinieki bija ziņojuši, ka pie viņiem tik tikko paviesojies zaglis.

“Izbraucot uz notikuma vietu, pārdevējs paskaidroja, ka kāds vīrietis ir ienācis veikala telpās, paņēmis vairākus alus un devies prom. Viņam aizrādīja, ka jāsamaksā, bet viņš atbildējis, ka ir vienalga, lai sauc policiju. Tādēļ šis fakts tika klasificēts kā zādzība, pēc pazīmēm šo vīrieti ātri konstatēja,” stāsta Reģionālās pašvaldības policijas priekšnieks Mārtiņš Bomiņš.

Likumsargiem sastopot manāmi iedzērušo vīrieti, viņš sākotnēji noliedzis, ka no veikala pirms brīža devies prom, nesamaksājot par dzērieniem. Turklāt vīrieša uzvedība pārsteidza.

Saruna ar aizturēto

Kādu alu? Nesaprotu?

Veči, jūs ko…

Tūlīt aizbrauksim uz veikalu.

Par alu?

Veči, jūs ko? Vispār [cenzēts]!

Klausies! Ar saviem izteikumiem… Labi, brāl!

Mēs ar tevi normāli runājam?

Es te stāvu, bučojos… Ar koku? Jā!

Vīrietis noslēgumā tika aizturēts, nogādāts veikalā, kur darbinieki viņu atpazina. Neatkarīgi no nozagtā alus vien dažu eiro vērtībā vīrieša izdarības tiek kvalificētas kā zādzība un draud sods.