Kāds vīrietis Bauskā sarīko pamatīgu ālēšanos un pārbiedē kaimiņus

Komentāri

Ceturtdien, 15. jūnijā, kāds baušķenieks sarīkojis pamatīgu jandāliņu un ar savām izdarībām spējis pārbiedēt ne tikai kaimiņus. Vīrietis izlēmis, ka viņa dzīvoklī ir ļoti daudz lieku lietu un vienu pēc otras sviedis tās laukā pa logu.

Milzu jandāliņš, kurā noskatījušies vairāki desmiti Dārza ielas apkārtnes iedzīvotāju, sācies ceturtdienas pievakarē, kad negaidīti, pa vienu no trešā stāva logiem sākušas “lidot” dažādas mantas. Redzot, ka jaunais vīrietis pat negrasās apstāties, apkārtējie lūguši operatīvo dienestu palīdzību un drīz vien siltā vakara idille pārtapusi par īstu spriedzes filmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā dzīvokļa iemītnieks vairākkārt atteicies labprātīgi ielaist dzīvoklī kārtības sargus, talkā aicināti glābēji. Līdz ko izdevies atvērt durvis, rosība dzīvoklī pieklususi. Raidījuma “Degpunktā” sastaptā iedzīvotāja klāsta, ka vēlāk apkārtējiem pavērušies, nebūt, ne tie patīkamākie skati.

Vīrietis met laukā pa logu visu, kas pagadās pa rokai

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests informē, ka vīrieša veselībai nekādas briesmas nedraud un viņš pēc aizturēšanas nogādāts pie speciālistiem Ģintermuižā.

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 50

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl