Kāds vīrietis Bauskā sarīko pamatīgu ālēšanos un pārbiedē kaimiņus

Komentāri

Ceturtdien, 15. jūnijā, kāds baušķenieks sarīkojis pamatīgu jandāliņu un ar savām izdarībām spējis pārbiedēt ne tikai kaimiņus. Vīrietis izlēmis, ka viņa dzīvoklī ir ļoti daudz lieku lietu un vienu pēc otras sviedis tās laukā pa logu.

Milzu jandāliņš, kurā noskatījušies vairāki desmiti Dārza ielas apkārtnes iedzīvotāju, sācies ceturtdienas pievakarē, kad negaidīti, pa vienu no trešā stāva logiem sākušas “lidot” dažādas mantas. Redzot, ka jaunais vīrietis pat negrasās apstāties, apkārtējie lūguši operatīvo dienestu palīdzību un drīz vien siltā vakara idille pārtapusi par īstu spriedzes filmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā dzīvokļa iemītnieks vairākkārt atteicies labprātīgi ielaist dzīvoklī kārtības sargus, talkā aicināti glābēji. Līdz ko izdevies atvērt durvis, rosība dzīvoklī pieklususi. Raidījuma “Degpunktā” sastaptā iedzīvotāja klāsta, ka vēlāk apkārtējiem pavērušies, nebūt, ne tie patīkamākie skati.

Vīrietis met laukā pa logu visu, kas pagadās pa rokai

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests informē, ka vīrieša veselībai nekādas briesmas nedraud un viņš pēc aizturēšanas nogādāts pie speciālistiem Ģintermuižā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl