Kāda sieviete Neretas pusē piedzīvo buļļa uzbrukumu un gūst smagas traumas

Komentāri

Pavisam nesen mediķi steigušies palīgā kādai kundzei, kura lauku saimniecībā bija piedzīvojusi nepatīkamu situāciju. Sievietei bija uzbrucis simtiem kilogramus smags bullis.

Darba dienas pēcpusdienā neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi steigušies uz vienu no Neretas apkārtnes lauku saimniecībām, kur noticis visai neparasts negadījums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Brienot pa pielijušo lauku, mediķiem izdevies piekļūt ievainotajai sievietei, kura, baidoties no atkārtota uzbrukuma, bija jau nokļuvusi līdz aploka malai. Nespējot saviem spēkiem tikt tālāk, viņa aptuveni stundu bija gulējusi zemē un centusies sasaukt palīdzību.

Noskaidrots, ka mājlops kundzei uzbrucis negaidīti un nezināmu motīvu vadīts

Pēc pārdzīvotā cietusī nogādāta tuvējā slimnīcā, kur nodota mediķu aprūpē. Buļļa uzbrukums sievietei beidzies ar visai nopietnu krūšu kurvja traumu un kājas savainojumu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl