Kāda sieviete Neretas pusē piedzīvo buļļa uzbrukumu un gūst smagas traumas

Komentāri

Pavisam nesen mediķi steigušies palīgā kādai kundzei, kura lauku saimniecībā bija piedzīvojusi nepatīkamu situāciju. Sievietei bija uzbrucis simtiem kilogramus smags bullis.

Darba dienas pēcpusdienā neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi steigušies uz vienu no Neretas apkārtnes lauku saimniecībām, kur noticis visai neparasts negadījums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Brienot pa pielijušo lauku, mediķiem izdevies piekļūt ievainotajai sievietei, kura, baidoties no atkārtota uzbrukuma, bija jau nokļuvusi līdz aploka malai. Nespējot saviem spēkiem tikt tālāk, viņa aptuveni stundu bija gulējusi zemē un centusies sasaukt palīdzību.

Noskaidrots, ka mājlops kundzei uzbrucis negaidīti un nezināmu motīvu vadīts

Pēc pārdzīvotā cietusī nogādāta tuvējā slimnīcā, kur nodota mediķu aprūpē. Buļļa uzbrukums sievietei beidzies ar visai nopietnu krūšu kurvja traumu un kājas savainojumu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl