Kāda puiša pilngadības ballīte Ķekavā beidzas ar nepatikšanām policijā

1 komentārs

Pavisam nesen kāda jauniešu kompānija savam draugam sagādājusi tādu 18 gadu jubilejas dāvanu, kādu viņš noteikti nav gaidījis. Pilngadības ballīte puisim beigusies policistu ielenkumā, cenšoties izlocīties no pamatīgām nepatikšanām.

Kādā darba dienas pievakarē policisti Ķekavā saņēmuši vairākus zvanus no vietējiem iedzīvotājiem, kuri sūdzējušies par kādu nerimstošu jauniešu ballīti Gaismas ielā, kas, starp citu, notikusi pavisam netālu no vietējā policijas iecirkņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notikuma vietā ieradusies policija. Pārrunu laikā atklājies, ka šī ballīte sarīkota par godu kāda jaunieša 18 gadu jubilejai. Tā kā lietots alkohols, policisti pievērsuši uzmanību klātesošo vecumam un drīz vien noskaidrojies, ka pieci no svinētājiem ir nepilngadīgi.

Plašāk skatieties raidījuma “Degpunktā” sagatavotajā sižetā!

TOP komentāri

  • Leo
    +2 +1 -1

    Leo

    Kas var būt nožēlojamāks par lv "karstajām ziņām no krīzes punkta" 😂

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl