Kāda māte Rīgā atstāj bērnus pie drauga un nozūd uz vairākām dienām

Komentāri
Kāda māte Rīgā atstāj bērnus pie drauga un nozūd uz vairākām dienām
Foto: Rīgas pašvaldības policija

25. jūnijā īsi pēc plkst. 19.00 Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Purvciemā, kur kāds kungs ziņoja par dzīvesbiedres bezatbildīgo attieksmi pret saviem mazgadīgajiem bērniem.

Ierodoties notikuma vietā, izsaucējs pastāstīja, ka pirms divām nedēļām viņa draudzene ar trīs maziem bērniem pārcēlusies pie viņa. Nedēļu vēlāk sieviete piedzērusies un aizgājusi uz veikalu pakaļ cigaretēm, taču tā arī nav atgriezusies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bērnu māte atsūtījusi īsziņu, ka aizkavēšoties, taču aizkavēšanās ieilgusi trīs dienas. Notikuma dienā vīrietis mīļotajai nosūtījis īsziņu, kurā informējis par nodomu ziņot policijai. Sieviete atrakstījusi, ka stundas laikā atgriezīšoties mājās, taču, atkārtoti zvanot, vīrietis konstatējis, ka viņa izslēgusi mobilo tālruni.

Uzsākot kopdzīvi, mīļotā viņam atklājusi, ka reiz bijis gadījums, kad viņa bērnus atstājusi māsai un vairākas dienas ar draugiem lietojusi grādīgos dzērienus, līdz viņas svinēšanu iztraucējusi policija. Vīrietis pieļāva domu, ka līdzīgi noticis arī šoreiz.

Kungs paskaidroja, ka vairs nevēlas draudzeni redzēt savā dzīvesvietā. Apskatot mājokli, konstatēts, ka vienu, divu un trīs gadus vecie bērni ir aprūpēti un uzturējušies labos apstākļos.

Saistībā ar šo notikumu Rīgas pašvaldības policija ir uzsākusi trīs administratīvā pārkāpuma lietas. Bērni nogādāti krīzes centrā. Tāpat informēti Rīgas bāriņtiesas darbinieki.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl