“Ka tik iznākums nav letāls, par to mēs visvairāk baidāmies!” Ģimene meklē Jelgavas pusē pazudušu pusaudzi

9 komentāri
“Ka tik iznākums nav letāls, par to mēs visvairāk baidāmies!” Ģimene meklē Jelgavas pusē pazudušu pusaudzi

16 gadus vecā Grinta Bogdana ģimene izmisīgi cenšas noskaidrot puiša atrašanās vietu. Zēns cieš no alkohola un citu apreibinošo vielu atkarības, tāpēc radinieki baidās, ka viņš brīvsolī iekulsies nepatikšanās. Grints ilgstoši uzturējās klīnikā, taču viņam kopā ar draugu Rūdolfu no turienes izdevās aizbēgt. Šobrīd pusaudži klaiņo jau trīs dienas.

Par sava 16 gadus vecā radinieka Grinta veselību un dzīvību ir uztraukusies māsīca Liene. Tuviniece stāsta, ka puisis uz gadu tika nosūtīts ārstēties no alkohola atkarības Jelgavā, psihiatriskajā klīnikā ”Ģintermuiža”, bet viņam tur nepavisam nepatika. Nesen Grintam kopā ar draugu Rūdolfu izdevās no slimnīcas aizbēgt, un tagad viņu ģimenēm nav ne jausmas, kas ar puišiem noticis.

“Ārā no rehabilitācijas ”Ģintermuižā” viņi izgājuši 6. septembrī, un līdz šim brīdim nekas nav zināms – ne atrašanās vieta, ne došanās virziens,” stāsta Liene.

Puišiem ir tendence klaiņot un iekļūt nepatikšanās, tāpēc ģimenes baidās par brīvsoļa iznākumu. Proti, abi ir nepilngadīgi, turklāt ilgstoši atrodas bez iztikas līdzekļiem vai pajumtes.

“Viņš ir fiziski varbūt ne tik spēcīgs, un, ja viņš iekulsies kādās nepatikšanās, ka iznākums nav letāls, par to mēs visvairāk baidāmies, jo ir gadījies arī nonākt kompānijās, kur izdara pāri un piekauj. Arī slimnīcā ir bijis ar smadzeņu satricinājumu.”

Zēni, iespējams, devušies Talsu vai Rīgas virzienā, jo tur dzīvo Rūdolfa ģimene. Liene lūdz palīdzību Grinta atrašanā.

Puisis ir kalsnas miesasbūves, gaiši zilām acīm un gaišiem matiem. Iespējams, jaunietis valkā tumšas treniņbikses un jaku ar kapuci, kā arī cepuri ar uzrakstu ”Nike”.

Ja kāds no jums ir redzējis jaunieti, zvaniet uz policiju pa tālruņa numuru 110.