Jūrmalā pazudusi ilggadēja bērnudārza audzinātāja; sievietes radinieki lūdz līdzcilvēku palīdzību meklēšanā

0 Komentāru

Ir pagājušas četras dienas, kopš bezvēsts pazudusi pensionāre no Jūrmalas – Lidija Kozlovska, kuras radinieki izvērsuši nopietnu meklēšanu, ik dienu līdz šim nesekmīgi pārmeklējot kilometriem garus posmus visā Jūrmalas apkaimē, tāpēc ģimene lūdz pilsētas iedzīvotāju palīdzību, vēsta “Degpunktā”.

Lidijas Kozlovskas ģimenei nav ne jausmas, kur viņa atrodas. Septiņdesmit gadus vecā sieviete izgāja no savas mājvietas Jūrmalā, Jomas ielā 27, iespējams, naktī uz 3. novembri. Kopš tā laika pensionāre nav manīta arī pilsētas video novērošanas ierakstos.

Sievietes radiniece Jekaterina stāsta, ka pazudusī bija ģērbusies melnā jakā, ar kapuci, iespējams, viņai galvā bija melna cepure, varbūt balts lakats. Sievietes tuvinieki pieļauj, ka viņa devusies pastaigā. Otra versija viņas pazušanai – Lidija atrodas slimnīcā. Trešā versija, iespējams, viņa gājusi bojā Lielupē.

Pazudušās radinieki izvērsuši nopietnu meklēšanu, ik dienu līdz šim nesekmīgi pārmeklējot kilometriem garus posmus visā Jūrmalas apkaimē, tāpēc ģimene lūdz pilsētas iedzīvotāju palīdzību. “Diemžēl Covid-19 izplatības laikā nevaram pulcēt cilvēkus, mēģinājām meklēt paši – radinieki – dodoties turp, par kurieni cilvēki zvanījuši, ka iespējams viņa tur pēdējo reizi ir redzēta,” stāsta Jekaterina.

Attēlā redzamajā kartē ir iezīmēts maršruts, vadoties pēc piesaistīto kinologu norādēm. Ceļš ved gar Lielupes krastu līdz pat Majoru dzelzceļa stacijai. Lidija trīsdesmit gadus strādāja par bērnudārza audzinātāju. Kad sieviete sasniedza pensijas vecumu, viņa turpināja aprūpēt gan savus mazbērnus, gan apkaimes iedzīvotāju atvases. Pilsētā viņa ir atpazīstama, taču meklēt gribētāji pulcēties gluži nedrīkst.

Pensionāres ģimene ir apzvanījusi visas tuvējās slimnīcas, morgus un patversmes, taču velti. Jekaterina lūdz apkaimes iedzīvotāju palīdzību, varbūt kāda no jums savā īpašumā ir uzstādīta novērošanas kamera.

“Ļoti vēršamies pie Jūrmalas iedzīvotājiem, kas dzīvo Dubultos, Majoros, Dzintaros, Bulduros, iespējams, viņa kaut kur redzēta,” lūdz apsekot kameras Jekaterina. Tāpat viņa lūdz vilciena konduktorus mēģināt atminēties, vai, iespējams, 3. novembra vilcienā ap plkst. 10.00 no rīta sieviete nav manīta, braucot no Majoru puses uz Rīgu.

Ja kādam no jums ir zināma Lidijas Kozlovskas atrašanās vieta, zvaniet policijai pa tālruņa numuru 110 vai arī Jekaterinai pa numuru 29214223.

0 Komentāru

Aktuālie Degpunktā sižeti

Sadursme bija neizbēgama: apdzīšanas manevrs uz slidena ceļa "BMW" vadītājai beidzas ar nopietnām traumām

"Šodien varēja izmainīties visa mana dzīve." Tēvs aiztur dzērājšoferi, kurš notrieca viņa meitu

Viņa dzīvību vairs neizdevās glābt: pēc ietriekšanās luksofora stabā Mežaparkā miris "BMW" vadītājs

Rīgas dzelzceļa stacijas kafejnīcā iegruvuši griesti

Smagā avārijā uz Rīgas apvedceļa divi cietušie guvuši smagas traumas

Neuzmanīgs manevrs uz Tīnūžu-Kokneses šosejas beidzas ar trīs auto sadursmi; vienā no tiem atradās arī mazs bērns

Starppilsētu autobusa un militārā kravas auto sadursmē seši cietušie

Neadekvāts vīrietis daudzstāvu mājā izraisa gāzes noplūdi un vēl pauž savu neapmierinātību Gāzes dienesta darbiniekiem

Nozaga vairākus simtus vērtu velosipēdu: ģimene lūdz atpazīt garnadžus

Pasažieri bija spiesti evakuēties pa lūku: glābēji atklāj detaļas par Pierīgā notikušo autobusa un militārā transporta avāriju Pierīgā

Uzliesmojums kādā Rīgas dzīvoklī rada smagas sekas: vīrietis ar apdegumiem nogādāts slimnīcā

Strauji bremzē un ieslīd grāvī: "Opel" avārija pie Rīgas apvedceļa