Jūrmalā divu bērnu konflikts spēļu laukumā pāraug kautiņā starp pieaugušajiem

5 komentāri

Divu bērnu konflikts spēļu laukumā pāraudzis masveida kautiņā starp pieaugušajiem – šādi notikumi jūnija sākumā risinājušies Jūrmalā, un strīds joprojām nav atrisināts arī ar policijas iejaukšanos.

Pirms divām nedēļām, 1. jūnijā, Allai nomira vīrs, viņa ar savu vecāko dēlu aizbrauca uz bērēm Vācijā. Latvijā ar jaunāko deviņus gadus veco puiku palika vecākā dēla draudzene.

Alla
cietusī

Vienu dienu viņa man histērijā zvana un saka, ka ciemos atnākusi čigāniete un apgalvo, ka mans deviņgadīgais bērns piekāvis viņas meitu. Vajagot naudu, lai apmaksātu operāciju. Es viņai uzreiz piezvanīju no Vācijas. Izstāstīju, ka man tikko nomira vīrs, pašlaik nevaru atbraukt un palīdzēt. Kad atbraukšu, tad visu atrisināsim.

Situācija atkārtojās divas reizes. Vēlāk, kad Alla vēl atrādās Vācijā, viņai piezvanīja dēls, kurš izstāstīja, ka viņu piekāvuši skolas nometnē.

Alla
cietusī

Pirmdien ap plkst. 23.00 mēs visi kopā te sēdējām, pēkšņi zvans pie durvīm. Bija atnākusi tā čigāniete ar savu meitu. Viņa bija ļoti agresīva un apgalvoja, ka mans dēls piekāvis viņas meitu. Ja es viņai nesamaksāšu, tad viņa sakropļos manu dēlu. Protams, mana reakcija arī bija diezgan agresīva, jo tas tomēr ir mans bērns, es to tā neatstāšu. Kamēr mēs runājām savā starpā, viņas meita kaut kur aizskrēja. Es biju šoka stāvoklī un palūdzu izsaukt policiju. Nepagāja ne piecas minūtes, kad kādi divdesmit, trīsdesmit cilvēki ieskrēja manā kāpņutelpā. Gan bērni, sievietes, vīrieši. Es palūdzu vēlreiz izsaukt policiju. Kad es izskrēju ārā, pagalmā uz zemes jau gulēja mans bērns un vesels bars viņu sita.

Kāds vīrietis vēl mēģinājis iemest Allai pa seju ar akmeni, arī viņu sākuši sist. Policija notikuma vietā ieradusies pēc 30 minūtēm, kad kautiņš jau bija beidzies.

Policisti Allai pateikuši, ka nelūgtajai kaimiņienei, kas iepriekš lauzusies durvīs, var piemērot tikai administratīvu sodu, bet būs grūti ar pieradījumiem, jo izteiktie draudi nav nofilmēti, arī miesas bojājumi skaitoties maznozīmīgi. Policisti Allai ieteikuši nēsāt līdzi piparu gāzes baloniņu vai mainīt dzīvesvietu.

Kamēr konfliktējošās puses jau pašas veic savu izmeklēšanu, policijas oficiālais komentārs ir – notiek liecību pārbaude.

5 komentāri