Jūrmalā divu bērnu konflikts spēļu laukumā pāraug kautiņā starp pieaugušajiem

5 komentāri

Divu bērnu konflikts spēļu laukumā pāraudzis masveida kautiņā starp pieaugušajiem – šādi notikumi jūnija sākumā risinājušies Jūrmalā, un strīds joprojām nav atrisināts arī ar policijas iejaukšanos.

Pirms divām nedēļām, 1. jūnijā, Allai nomira vīrs, viņa ar savu vecāko dēlu aizbrauca uz bērēm Vācijā. Latvijā ar jaunāko deviņus gadus veco puiku palika vecākā dēla draudzene.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Alla
cietusī

Vienu dienu viņa man histērijā zvana un saka, ka ciemos atnākusi čigāniete un apgalvo, ka mans deviņgadīgais bērns piekāvis viņas meitu. Vajagot naudu, lai apmaksātu operāciju. Es viņai uzreiz piezvanīju no Vācijas. Izstāstīju, ka man tikko nomira vīrs, pašlaik nevaru atbraukt un palīdzēt. Kad atbraukšu, tad visu atrisināsim.

Situācija atkārtojās divas reizes. Vēlāk, kad Alla vēl atrādās Vācijā, viņai piezvanīja dēls, kurš izstāstīja, ka viņu piekāvuši skolas nometnē.

Alla
cietusī

Pirmdien ap plkst. 23.00 mēs visi kopā te sēdējām, pēkšņi zvans pie durvīm. Bija atnākusi tā čigāniete ar savu meitu. Viņa bija ļoti agresīva un apgalvoja, ka mans dēls piekāvis viņas meitu. Ja es viņai nesamaksāšu, tad viņa sakropļos manu dēlu. Protams, mana reakcija arī bija diezgan agresīva, jo tas tomēr ir mans bērns, es to tā neatstāšu. Kamēr mēs runājām savā starpā, viņas meita kaut kur aizskrēja. Es biju šoka stāvoklī un palūdzu izsaukt policiju. Nepagāja ne piecas minūtes, kad kādi divdesmit, trīsdesmit cilvēki ieskrēja manā kāpņutelpā. Gan bērni, sievietes, vīrieši. Es palūdzu vēlreiz izsaukt policiju. Kad es izskrēju ārā, pagalmā uz zemes jau gulēja mans bērns un vesels bars viņu sita.

Kāds vīrietis vēl mēģinājis iemest Allai pa seju ar akmeni, arī viņu sākuši sist. Policija notikuma vietā ieradusies pēc 30 minūtēm, kad kautiņš jau bija beidzies.

Policisti Allai pateikuši, ka nelūgtajai kaimiņienei, kas iepriekš lauzusies durvīs, var piemērot tikai administratīvu sodu, bet būs grūti ar pieradījumiem, jo izteiktie draudi nav nofilmēti, arī miesas bojājumi skaitoties maznozīmīgi. Policisti Allai ieteikuši nēsāt līdzi piparu gāzes baloniņu vai mainīt dzīvesvietu.

Kamēr konfliktējošās puses jau pašas veic savu izmeklēšanu, policijas oficiālais komentārs ir – notiek liecību pārbaude.

TOP komentāri

 • Mareks Zinovskis
 • Veronika Nahodkina
  0 0 0

  Veronika Nahodkina

  aa, tātad bākugunis slēgt un pedāli grīdā spiest var tikai, ja kavē maiņu nodot vai laiks picu savākt, bet luksofors rāda sarkanu pigu..
  skaaaaaaaaidrs! ;)
 • Ērika Krimska

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl