Komentāri
Jūrmalā bezvēsts pazudusi jauna māmiņa ar savu dēlēnu. Policija lūdz palīdzību!
Foto: Valsts policija

Valsts policija izsludinājusi meklēšanā māmiņu un dēlu, kuri izgāja no savas dzīvesvietas pirms divām nedēļām un nav atrodami. Ikviens, kura rīcībā ir kāda informācija, ir aicināts atsaukties!

1994. gadā dzimusī Agnese Leščinska kopā ar savu mazgadīgo dēlu Danielu Leščinski, kurš dzimis 2015. gada 15. jūnijā izgāja no savas dzīvesvietas Jūrmalā, Dubultu mikrorajonā, un kopš 19. jūnija vairs nav sazvanāma. Līdz trešdienas pēcpusdienai likumsargiem nav bijis informācijas par viņu atrašanās vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Agneses Leščinskas pazīmes: 165 centimetrus gara, vidējas miesas būves, tumši, gari mati. Ģērbusies baltā virsjakā ar jostiņu, zilās džinsu biksēs un melnos sporta apavos. Daniels Leščinskis bija ģērbts zilās džinsu biksēs, tumšā jakā, sporta apavos un baltā cepurē.

Policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri redzējuši šo sievieti ar bērnu vai kuriem ir jebkāda informācija par abu personu iespējamo atrašanās vietu, nekavējoties ziņojot pa tālruni: 67075141, 67075111 vai 110.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl