Komentāri
Jūrmalā bezvēsts pazudusi jauna māmiņa ar savu dēlēnu. Policija lūdz palīdzību!
Foto: Valsts policija

Valsts policija izsludinājusi meklēšanā māmiņu un dēlu, kuri izgāja no savas dzīvesvietas pirms divām nedēļām un nav atrodami. Ikviens, kura rīcībā ir kāda informācija, ir aicināts atsaukties!

1994. gadā dzimusī Agnese Leščinska kopā ar savu mazgadīgo dēlu Danielu Leščinski, kurš dzimis 2015. gada 15. jūnijā izgāja no savas dzīvesvietas Jūrmalā, Dubultu mikrorajonā, un kopš 19. jūnija vairs nav sazvanāma. Līdz trešdienas pēcpusdienai likumsargiem nav bijis informācijas par viņu atrašanās vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Agneses Leščinskas pazīmes: 165 centimetrus gara, vidējas miesas būves, tumši, gari mati. Ģērbusies baltā virsjakā ar jostiņu, zilās džinsu biksēs un melnos sporta apavos. Daniels Leščinskis bija ģērbts zilās džinsu biksēs, tumšā jakā, sporta apavos un baltā cepurē.

Policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri redzējuši šo sievieti ar bērnu vai kuriem ir jebkāda informācija par abu personu iespējamo atrašanās vietu, nekavējoties ziņojot pa tālruni: 67075141, 67075111 vai 110.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl