8 komentāri

Ceturtdienas pusdienlaikā Vecmīlgrāvja centrā piestājis kārtības sargu busiņš. Vīri tikai pirms pāris minūtēm no kāda no vietējiem iedzīvotājiem bija saņēmuši visai satraucošu vēsti.

Policijai tika ziņots par kādu 8 gadus vecu meiteni, kura atstāta uz ielas bez pieskatīšanas, jo viņas radiniece iegājusi spēļu zālē, atstājot bērnu vienu pašu uz ielas.

Taisnības labad gan jāsaka, ka policistu ierašanās brīdī kundze jau bija atgriezusies pie meitenītes un kaldināja tālākos dienas plānus.

 

Policija: Jūs esat bērna māte?

Iereibusī sieviete: Es neesmu māte, esmu vecmāmiņa. Vai es izskatos pēc mātes? Jūs man izteicāt komplimentu.

 

Sieviete atzina ne tikai alkohola lietošanas faktu, bet arī to, ka bija iegājusi spēļu zālē. Tiesa gan, viņa šajā visā neko sliktu nesaskatīja.

 

Iereibusī sieviete: Jūs gribat mani arestēt?

Policija: Mēs negribam jūs arestēt.

Iereibusī sieviete: Uzlikt sodu! Varbūt jums uzreiz naudu iedot? Piecdesmit eiro? Lai jūs no manis atsietos. Cilvēks brauc prom uz Somiju, gribēja atvadīties no meitiņas. Labi, vecmāmiņa iedzēra…

 

 

Pārrunu laikā sieviete ne tikai izrādīja neapmierinātību, bet arī pat mēģināja aizbēgt.

Turpmāko pārdesmit minūšu laikā lamāšanās un dažādu piedzīvojumu netrūka, līdz kundze pat vēlreiz centusies aizlaisties, iemūkot spēļu zālē. Protams, drīz vien viņa atvesta atpakaļ, un vīri nolēmuši pārkāpēju iesēdināt aiz restēm.

Lai arī aizturētā atteikusies nosaukt jebkādus radinieku kontaktus, brīdi vēlāk notikuma vietā ieradies sievietes dzīvesbiedrs, kuru mirkli iepriekš bija sazvanījusi pati apreibusī. Tā kā vīrietis bijis absolūti adekvāts un meitenītes māte telefoniski apstiprinājusi, ka uzticas tēvam, bērns nodots vectētiņam.

Tomēr ar to šī situācija nav beigusies, jo kundze paģībusi, un policistiem nācies saukt ātro palīdzību. Pēc paviesošanās mediķu busiņā sieviete no tālākas palīdzības atteikusies, taču, uzzinot, ka tad viņai tomēr jādodas līdzi policistiem, ātri nolēmusi, ka pēcpusdienu tomēr labāk pavadīs dakteru sabiedrībā.

Neskatoties uz to, ka kundzei tomēr izdevies izvairīties no paviesošanās policijas iecirknī, tas nemainīs faktu, ka pēc šīs tikšanās ierosinātas divas administratīvās lietas. Vecmāmiņa tiks sodīta, gan par huligāniskajām darbībām, gan par smēķēšanu bērna klātbūtnē.

TOP komentāri

 • Necilvēks
  +14 +14 0

  Necilvēks

  Galvenais, ka daļa komentētāju brauc poličiem virsū - tas ir viņu darbs, ieviest kārtību. Vai varbūt labāk būtu ja viņi kā amerikāņu filmās caurām dienām virtu virtuļus un dzertu kafiju un neko nedarītu? Skaidrs, ka tai bābai ir problēmas ar alkoholismu, jo normāls cilvēks ar savu bērnu/mazbērnu neizietu sabiedrība kramā un nevandītos pa kaut kādām spēļu zālēm atstājot bez uzraudzības bērnu. Bet protams tādiem kā "janis" un "kuilis" tā laikam ir ikdiena, tāpēc zvēro par to, ko dara policija.
 • Arnis Vilemsons
 • Ir vārds
  +3 +3 0

  Ir vārds

  Tik tiešām nekas nebija? Bērns pamests viens, smēķē bērna klātbūtnē, agresīva izturēšanās pret policiju un beigās vēl bēg no policijas. Vai smadzenes atstājis uz bļuķa esat vai arī redzes traucējumi?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl