Juglas mikrorajona mazdārziņos atrasts puskails cilvēka līķis

2 komentāri
Juglas mikrorajona mazdārziņos atrasts puskails cilvēka līķis
EKRĀNUZŅĒNUMS

Rīgā, Juglas mikrorajonā, kādā nomaļā vietā trešdien tika atrasts pusmūža vecuma vīrieša līķis. Daudzas pazīmes liecināja, ka noticis vardarbīgs uzbrukums. Izmeklētāji vēl gaida ekspertu slēdzienu, taču vismaz šobrīd neesot jābažījas, ka rajonā uzdarbojas kāds varmāka.

Rīgā, Murjāņu ielas galā, dārziņos aiz garāžām uz nomaļas taciņas šodien pēcpusdienā atrasts vīrieša līķis. Vēl neatdzisušā ķermeņa lejasdaļa bija pilnīgi kaila, arī augšdaļu tikai daļēji sedza drēbes, tāpēc daži vietējie sākotnēji izteica bažas, ka noticis noziegums.

Tomēr citi bija skeptiski par šādu versiju, sakot, ka haotiskais apģērbs drīzāk liecina par ilgstošu dzeršanu. Saruna ar aculiecinieku: “(DP: Kas tur notika?) Nekas tāds šausmīgs. (DP: Cilvēks gājis bojā?) Nevis gājis bojā, bet nelaimes gadījums. (DP: Nokrita?) Jā. (DP: Un viss?) Jā. (DP: Bet kāpēc viņš ir kails?) Nu, bet, ja jūs riposiet, jaka taču aizķersies. (DP: Vienkārši nomira?) Jā. Es nezinu, tālāk prasiet policijai, es neesmu speciālists.”

Valsts policija sniedz lakonisku atbildi, taču aizdomas par vardarbību šobrīd ir izslēgtas: ”Valsts policija apstiprina, ka Murjāņu ielā tika atrasts miris vīrietis bez redzamiem miesas bojājumiem. Vīrieša identitāte ir noskaidrota. Kā ierasts šādos gadījumos, notikušā apstākļu noskaidrošanai ir uzsākts kriminālprocess un vīrieša līķis nosūtīts ekspertīzes veikšanai.”

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā