Komentāri

Iedzīvotāju uzmanību Jelgavā piesaistījis jau vairākus mēnešus atvērtais ceturtā stāva kaimiņa dzīvokļa logs. Lietus vai vējš, tas vienmēr bijis vaļā.

Trešdien, 1. novembrī, piesaistot glābēju palīdzību, vietējie beidzot tika skaidrībā, – kādēļ tā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atvērts logs kaimiņu dzīvoklī visbiežāk apkārtējo uzmanību diži nepiesaista, taču, ja tas stāv plaši atvērts jau ļoti ilgu laiku neatkarīgi no laikapstākļiem, tad drošs paliek nedrošs – labāk apvaicāties, vai viss kārtībā. Tā izlēma darīt arī kādas daudzstāvu mājas iedzīvotāji Jelgavā, Lielajā ielā. Klauvēšanās pie kaimiņa dzīvokļa durvīm beidzās bez rezultātiem, tādēļ vietējie pieņēma lēmumu saukt palīgus.

Pēdējā laikā kaimiņi sirmgalvi kāpņu telpā nebija pamanījuši, bet, tā kā viņš mēdzis ilgstoši doties prom no mājām, tas neradījis apkārtējiem aizdomas. Arī nekāda smaka no dzīvokļa neesot bijusi jūtama.

Bieži vien gados vecāku cilvēku nāvi konstatē tieši kaimiņi. Daudzi sirmgalvji ir vientuļi, bez piederīgajiem, tādēļ raidījums “Degpunktā” cilvēkus nebūt vienaldzīgiem un pievērst uzmanību apkārt notiekošajam.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl