Komentāri

Iedzīvotāju uzmanību Jelgavā piesaistījis jau vairākus mēnešus atvērtais ceturtā stāva kaimiņa dzīvokļa logs. Lietus vai vējš, tas vienmēr bijis vaļā.

Trešdien, 1. novembrī, piesaistot glābēju palīdzību, vietējie beidzot tika skaidrībā, – kādēļ tā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atvērts logs kaimiņu dzīvoklī visbiežāk apkārtējo uzmanību diži nepiesaista, taču, ja tas stāv plaši atvērts jau ļoti ilgu laiku neatkarīgi no laikapstākļiem, tad drošs paliek nedrošs – labāk apvaicāties, vai viss kārtībā. Tā izlēma darīt arī kādas daudzstāvu mājas iedzīvotāji Jelgavā, Lielajā ielā. Klauvēšanās pie kaimiņa dzīvokļa durvīm beidzās bez rezultātiem, tādēļ vietējie pieņēma lēmumu saukt palīgus.

Pēdējā laikā kaimiņi sirmgalvi kāpņu telpā nebija pamanījuši, bet, tā kā viņš mēdzis ilgstoši doties prom no mājām, tas neradījis apkārtējiem aizdomas. Arī nekāda smaka no dzīvokļa neesot bijusi jūtama.

Bieži vien gados vecāku cilvēku nāvi konstatē tieši kaimiņi. Daudzi sirmgalvji ir vientuļi, bez piederīgajiem, tādēļ raidījums “Degpunktā” cilvēkus nebūt vienaldzīgiem un pievērst uzmanību apkārt notiekošajam.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl