Komentāri

Iedzīvotāju uzmanību Jelgavā piesaistījis jau vairākus mēnešus atvērtais ceturtā stāva kaimiņa dzīvokļa logs. Lietus vai vējš, tas vienmēr bijis vaļā.

Trešdien, 1. novembrī, piesaistot glābēju palīdzību, vietējie beidzot tika skaidrībā, – kādēļ tā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atvērts logs kaimiņu dzīvoklī visbiežāk apkārtējo uzmanību diži nepiesaista, taču, ja tas stāv plaši atvērts jau ļoti ilgu laiku neatkarīgi no laikapstākļiem, tad drošs paliek nedrošs – labāk apvaicāties, vai viss kārtībā. Tā izlēma darīt arī kādas daudzstāvu mājas iedzīvotāji Jelgavā, Lielajā ielā. Klauvēšanās pie kaimiņa dzīvokļa durvīm beidzās bez rezultātiem, tādēļ vietējie pieņēma lēmumu saukt palīgus.

Pēdējā laikā kaimiņi sirmgalvi kāpņu telpā nebija pamanījuši, bet, tā kā viņš mēdzis ilgstoši doties prom no mājām, tas neradījis apkārtējiem aizdomas. Arī nekāda smaka no dzīvokļa neesot bijusi jūtama.

Bieži vien gados vecāku cilvēku nāvi konstatē tieši kaimiņi. Daudzi sirmgalvji ir vientuļi, bez piederīgajiem, tādēļ raidījums “Degpunktā” cilvēkus nebūt vienaldzīgiem un pievērst uzmanību apkārt notiekošajam.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl