Komentāri

Jelgavā, Bauskas ielā 1D, atrodas grausts, kas jau vairākus gadus apdraud cilvēku dzīvību. 

2015. gada septembrī raidījums “Degpunktā” jau vēstīja par ugunsgrēku Jelgavā, pamestā īpašumā Bauskas ielā 1D. Toreiz liesmās un brūkot griestu konstrukcijām, gāja bojā divi bezpajumtnieki. Jau toreiz graustam iepretim dzīvojošie izteica nopēlumu Jelgavas domei, ka īpašums netiek nojaukts vai, kā minimums, iekonservēts, lai tajā neviens neielien.

Pagājuši gandrīz divi gadi, šajā laikā ēkā ugunsnelaimju bijis ne mazums. Arī pagājušajā nedēļā šeit izcēlušies vairāki ugunsgrēki.

Jelgavas domē atzīst, ka problēma ap īpašumu ir samilzusi, un, pateicoties mediju interesei, izskatās, ka tuvākajā laikā sekos reāla rīcība. Ēka piederot kādai sievietei vārdā Ināra, kura neesot atrodama un, iespējams, atrodas ārzemēs, bet zeme zem nama AS “Latvijas dzelzceļš”, bet pašvaldības pienākums ir šo lietu savest kārtībā.

Dome rakstījusi īpašniecei vairākus aicinājumus sakopt īpašumu un ierasties uz tikšanos. Visas vēstules ignorētas un atnākušas atpakaļ neizlasītas. Pēc pēdējiem ugunsgrēkiem un iedzīvotāju sūdzībām dome beidzot nolēmusi rīkoties. Nams tuvākajā laikā tikšot nojaukts, sola Jelgavas dome.

Lasi vēl