Jelgavā policija aicina uzmanīties un ziņot par vīrieti, kurš garāmgājējus aicina iesist viņam pa kājstarpi

3 komentāri
Jelgavā policija aicina uzmanīties un ziņot par vīrieti, kurš garāmgājējus aicina iesist viņam pa kājstarpi

Mētelīšu virinātāji, krūmos sēdošas glūņas un cita veida īpatņi līdz sirds dziļumiem spēj pārbiedēt cilvēkus un raisīt neizsakāmi daudz negatīvu emociju. Jelgavā uzradies kāds aptuveni 160 centimetrus garš, 25 līdz 30 gadus vecs vīrietis, kas garāmgājējiem lūdzis iesist sev pa kājstarpi.

Neveikla sarunas uzsākšana un greiza uztvere par to, kā pievērst sievietes uzmanību, vai arī ļaunprātīga rīcība ar nolūku veikt netiklas darbības? Jelgavā vairākas sievietes sastapušas aizdomīga paskata vīrieti, kurš izteicis pavisam jocīgu lūgumu – iespert viņam pa kājstarpi.

Par vardarbību mīlošo vīrieti ir informēti arī Jelgavas Valsts policijas darbinieki. Pagaidām, apsekojot teritorijas, kurās šis aizdomīgais tips tika manīts, nav izdevies atrast nevienu aprakstam līdzīgu personu.

Tikmēr raidījuma “Degpunktā” aptaujātie kungi uzskata, ka, – cilvēks prasa iespert pa kājstarpi, tad tas arī jādara un tā pēc iespējas spēcīgāk, taču sievietes apgalvo, ka labāk uz provokācijām neuzķerties un doties prom. Kā domā Tu? Raksti komentārā!

3 komentāri