Jelgavā novērošanas kameras fiksē kāda vīrieša savādas izdarības

3 komentāri

Dīvainas darbības reģistrējušas Jelgavas videonovērošanas kameras. Kāds vīrietis patiltē nokārtojis savas dabiskās vajadzības. Policisti kādu brīdi gan nav varējuši saprast – kādas tieši. 

Trešdienas rītā, ap plkst. 10.00, Jelgavas kārtības sargi, caur kameras aci vērojot promenādi monitoros, pamanījuši kādu peldbiksēs ģērbtu vīru, kurš paslēpies no apkārtējo skatiem, neviena netraucēts, no piestātnes nokārtojis dabiskās vajadzības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Videonovērošanas inspektori par notikušo ziņojuši tuvējai patruļai, savukārt kameras turpinājušas sekot vīrieša gaitām. Savu īso, taču visai spilgto “uznācienu”, kungs turpinājis ar visai divdomīgām roku kustībām, ko papildinājis ar pirkstu aplaizīšanu. Kamēr pārsteigtie kārtības sargi turpinājuši vērot šo neparasto skatu, notikuma vietai jau strauji tuvojušies kolēģi.

Lai arī kungs saskarsmē ar policistiem bijis visai pretimnākošs un izturējies pilnīgi adekvāti, šā rīta rīcība viņam izmaksās vismaz 70 eiro. Taču likumsargi izvērtēs arī pārējās kameru fiksētās darbības. Sods par šādiem un līdzīgiem izgājieniem var sasniegt pat 500 eiro.

TOP komentāri

 • Sigita Zvirgzda
  0 0 0

  Sigita Zvirgzda

  Policijas darbiniecei jāpārlasa formastērpa nēsāšanas noteikumi...izspūrušie mati neiet kopā ar formastērpa nēsāš
 • Sigita
  0 0 0

  Sigita

  Policijas darbiniecei jāpārlasa reglaments par formastērpa nēsāšanu...izspūrušie mati neiet kopā ar noteikumiem..
 • Milly Hrőnikas Rhydzinsky

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl