Jelgavā novērošanas kameras fiksē kāda vīrieša savādas izdarības

3 komentāri
Jelgavā novērošanas kameras fiksē kāda vīrieša savādas izdarības

Dīvainas darbības reģistrējušas Jelgavas videonovērošanas kameras. Kāds vīrietis patiltē nokārtojis savas dabiskās vajadzības. Policisti kādu brīdi gan nav varējuši saprast – kādas tieši. 

Trešdienas rītā, ap plkst. 10.00, Jelgavas kārtības sargi, caur kameras aci vērojot promenādi monitoros, pamanījuši kādu peldbiksēs ģērbtu vīru, kurš paslēpies no apkārtējo skatiem, neviena netraucēts, no piestātnes nokārtojis dabiskās vajadzības.

Videonovērošanas inspektori par notikušo ziņojuši tuvējai patruļai, savukārt kameras turpinājušas sekot vīrieša gaitām. Savu īso, taču visai spilgto “uznācienu”, kungs turpinājis ar visai divdomīgām roku kustībām, ko papildinājis ar pirkstu aplaizīšanu. Kamēr pārsteigtie kārtības sargi turpinājuši vērot šo neparasto skatu, notikuma vietai jau strauji tuvojušies kolēģi.

Lai arī kungs saskarsmē ar policistiem bijis visai pretimnākošs un izturējies pilnīgi adekvāti, šā rīta rīcība viņam izmaksās vismaz 70 eiro. Taču likumsargi izvērtēs arī pārējās kameru fiksētās darbības. Sods par šādiem un līdzīgiem izgājieniem var sasniegt pat 500 eiro.

TOP komentāri

 • Sigita Zvirgzda
  0 0 0

  Sigita Zvirgzda

  Policijas darbiniecei jāpārlasa formastērpa nēsāšanas noteikumi...izspūrušie mati neiet kopā ar formastērpa nēsāš
 • Sigita
  0 0 0

  Sigita

  Policijas darbiniecei jāpārlasa reglaments par formastērpa nēsāšanu...izspūrušie mati neiet kopā ar noteikumiem..
 • Milly Hrőnikas Rhydzinsky

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl