Komentāri
Jēkabpilī mīklainos apstākļos pazudis 23 gadus vecais Raivis! Tuvinieki lūdz palīdzību
FOTO: Bezvests.lv

23 gadus vecais Jēkabpils iedzīvotājs Raivis Terentjevs pazuda 2017. gada 21. aprīlī, plkst. 20.30. Pēc radu informācijas, piektdien plkst. 20.30 viņš atbrauca ar taksometru uz mājām Jēkabpilī, ieskrēja mājās, pārvilka jaku, kaut ko ātri paķēra un ar to pašu taksometru aizbrauca prom. 

Līdzi Raivim bija naudas maks, pase, ID karte, baltās tiesības, bankas kartes, mašīnas atslēgas.

PAZĪMES: Raivim mugurā bija tumši brūna jaka un melni plēstie džinsi. Augums – 180 cm, kalsnas miesas būves. Gari melni mati sasieti astē vai copē un izskūti sāni. Zem apakšlūpas divi melni pīrsingi, uz kakla abām pusēm tetovējumi “Diana” un “Lucky ” bārda un zaļās acis. Dažkārt pieklibo, jo viņam sāp kāja.

Ir zināms, ka no piektdienas uz sestdienu tajā naktī 21.04. plkst. 2.37 viņš ir bijis ”Watsapp” vietnē, un kopš tā brīža viņam ir izslēgts telefons un neviens nezina viņa atrašanās vietu. Pēc paziņu teiktā, Raivis pēdējo reizi redzēts Jēkabpilī mikrorajonā Nameja pie veikala “Beta” un laikā no 14.00-16.00 22. aprīlī (sestdien) uz Vecpilsētas laukuma.

Lūgums visiem, kas redzējuši pazudušo jauno vīrieti vai zina kaut ko par viņa iespējamo atrašanās vietu, nekavējoties ziņot policijai pa tālruni 110 vai Bezvests.lv pa tālruni 22 084 084.

Lasi vēl