“Jauns cilvēks, pa pusei apģērbts!” Iedzīvotāji uz ielas Zolitūdē ierauga vīrieša līķi

Pievienot komentāru
“Jauns cilvēks, pa pusei apģērbts!” Iedzīvotāji uz ielas Zolitūdē ierauga vīrieša līķi

Kad kāds nejaušs garāmgājējs svētdien Rīgā agrā rīta stundā savā ceļā uzskrēja virsū jauna cilvēka ķermenim, bija skaidrs, ka vīrietis tāpat vien nav atlaidies, lai atpūstos vai izgulētu dzērumu. Izsauktie policisti un mediķi konstatēja nāvi, un arī par tās cēloni ir jau gatavs sākotnējs slēdziens.

Svētdienas rītā kāda sieviete sociālajos tīklos ziņojusi par baisu atgadījumu Zolitūdē, Aleksandra Bieziņa ielā. Kundze pastaigas laikā ieraudzījusi uz asfalta nekustīgi gulošu vīrieti. Apkārt līķim jau rosījušies aculiecinieku izsauktie likumsargi.

“Rīts nav labs. Stāvvietā, kas ir pie ”Fēnikss” laimētavas, pie slēgtā alkoholisko dzērienu veikala, strādā kriminālpolicija. Mirušā cilvēka ķermeņi iekrāva katafalkā. Fotogrāfijas nebūs,” rakstīja aculieciniece.

Šausminošā aina pavērusies arī pārējiem tuvumā esošās daudzdzīvokļu mājas iemītniekiem. Daži caur puspavērtiem aizkariem vērojuši notiekošo, un viens no tiem bijis Andrejs. “Jauns cilvēks, pa pusei apģērbts, melna bārda, melni mati.”

Ja incidenta sekas redzējuši vairāki vietējie, par pašu notikuma sākumu nebija dzirdējis gandrīz neviens. Vietējiem atlicis tikai spekulēt par vīrieša nāves cēloņiem.

“Tas ir kāds svešais, varbūt kāds no spēļu automātiem ir nācis, varbūt kāda izrēķināšanās… Tāpēc ka te bieži notika narkomānu kautiņi,” pieļauj Andrejs.

Un Andrejam daļēji ir taisnība. To apliecina policijas pārstāvji, kas pirmdien sniedza īsu komentāru par svētdienas rīta notikumiem. Pēc sākotnējas informācijas – aptuveni 25 gadus vecais vīrietis miris no narkotiku pārdozēšanas. Policijas izmeklētāji veikuši mirušā apskati un apģērbu pārbaudes laikā, vienā no bikšu kabatām uzgājuši iepakojumu ar baltu pulveri, kas, iespējams, ir amfetamīns.

Izmeklēšana turpinās, taču šobrīd nekas neliecina, ka vīrietis miris vardarbīgā nāvē.