Komentāri

Policisti Salaspils novadā snieguši palīdzību kādam jaunietim, kurš nule grasījies izdarīt pašnāvību.

Nonākot notikumu vietā, policisti izrunājušies ar satraukto jaunieti un atrunājuši no pārsteidzīgām darbībām. Kad notikuma vietā ieradās papildspēki, jaunietis piekritis nolikt rokās paņemto stikla lausku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc īsas sarunas zem četrām acīm satrauktais jaunietis pavisam nomierinājies un mierīgā gaitā devies policistiem līdzi pie mediķu brigādes.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi apkopa jaunieša brūces un pēcāk nogādāja pie speciālistiem Rīgā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl