Jaunietis, izlīdzot draugam, tiek pie protokola

0 Komentāru
Jaunietis, izlīdzot draugam, tiek pie protokola
Ilustratīvs foto. (Foto: Pixabay.com)

25. augustā īsi pēc plkst. 19.00 Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par jauniešu kompāniju, kura atsakās pamest kādas Grīziņkalna apkaimes izglītības iestādes teritoriju. Skolas apsargs jauniešiem vairākkārt aizrādījis, bet kompānija atteikusies doties prom. Kungs nolēmis situācijas atrisināšanai izsaukt Rīgas pašvaldības policiju.

Likumsargi norādītajā skolas sporta laukumā sastapa bravūrīgo kompāniju. Veiktas preventīva rakstura pārrunas, pēc kurām viņi devās prom. Kādu laiku vērojot kompāniju, ievērots, ka viens no pusaudžiem sāk smēķēt.

Policisti atkārtoti devās pie kompānijas. Veicot personas datu pārbaudi, policistu aizdomas apstiprinājās, jaunietis bija nepilngadīgs.

Pārrunu laikā noskaidrots, ka cigareti pusaudzis paprasījis savam pilngadīgajam draugam, savukārt viņš neatteicis un cigareti iedevis. Līdz ar to noformēti divi administratīvā pārkāpuma protokoli – viens par smēķēšanu, nesasniedzot pilngadību, savukārt otrs par nepilngadīgā iesaistīšanu smēķēšanā. Vienlaikus par notikušo informēta nepilngadīgā jaunieša māte.

0 Komentāru