Komentāri
Jaunietis gūst plašus apdegumus, mēģinot izvilkt no ugunskura benzīna kannu
Foto: Pixabay.com

Svētdien Latgalē 19 gadus vecs vīrietis guvis plašus apdegumus, cenšoties no ugunskura izvilkt benzīna kannu, informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD).

Velkot ārā benzīna kannu no ugunskura, tā uzsprāgusi. Vīrietis guvis plaukstas, rokas un muguras apdegumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latgalē apdegumus guvis arī 21 gadu vecs vīrietis, kurš pirtī paslīdējis un uzkritis uz krāsns. Viņš guvis rokas un krūškurvja apdegumus.

Savukārt Vidzemē 31 gadu vecs vīrietis, mēģinot iekurt grilu ar degšanas šķidrumu, guvis sejas un vienas plaukstas termiskus apdegumus.

Mediķi atgādina, ka apdeguma gadījumā pēc iespējas ātrāk jāsāk apdeguma vietu dzesēt zem vēsa tekoša ūdens vismaz desmit minūtes.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1092 izsaukumu, no tiem 199 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl