Jaunietis Aizkrauklē tīši sabojā 13 automašīnas; policija operatīvi noskaidro viņa identitāti

41 komentārs
Jaunietis Aizkrauklē tīši sabojā 13 automašīnas; policija operatīvi noskaidro viņa identitāti
EVIJA TRIFANOVA, LETA

Svētdien, 1. martā, Valsts policijā saņemta informācija par sociālajā vietnē ievietotu videomateriālu, kurā redzams, kā jaunietis Aizkrauklē tīšām bojā ielas braucamās daļas malā novietotās automašīnas.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirkņa likumsargi nekavējoties, vadoties pēc saņemtajiem materiāliem, noskaidroja vainīgo personu, pret kuru šobrīd ir ierosināts kriminālprocess.  Tāpat autovadītāji aicināti ziņot policijai, ja konstatēts, ka Aizkrauklē naktī no 29. februāra uz 1. martu ir radušies kādi bojājumi viņu transporta līdzekļiem.

Kā liecina sākotnējā informācija, 2004. gadā dzimis jaunietis 29. februāra naktī ap pulksten 23.50 nodarīja dažāda rakstura un pakāpes bojājumus vismaz 13 automašīnām, kas bija novietotas Aizkrauklē Lāčplēša ielas braucamās daļas malā. Jaunietis nolauza vai sabojāja transporta līdzekļu ārējos atpakaļskata spoguļus, kā arī vienai automašīnai, uzlecot uz tās, sabojāja motora pārsegu un jumtu, turklāt viņa darbības tika nofilmētas un video ievietots sociālajā vietnē.

Par notikušo šobrīd ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 185. panta pirmās daļas par svešas mantas tīšu iznīcināšanu un bojāšanu, par ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Tā kā video materiālā ir dzirdamas arī citu cilvēku balsis, izmeklēšanas gaitā tiks skaidrota notikušā aculiecinieku iesaiste nozieguma izdarīšanā un iespējamā atbildība.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirkņa darbinieki aicina autovadītājus, kuru transporta līdzekļiem Aizkrauklē naktī no 29. februāra uz 1. martu ir nodarīti kādi bojājumi, par to ziņot likumsargiem, zvanot pa tālruņa numuru 110.