Jaunciemā guļam uz taciņas atrod māti teju 4,5 promiļu reibumā; tēvs tikmēr “iemidzis” turpat netālu pie žoga

6 komentāri
Jaunciemā guļam uz taciņas atrod māti teju 4,5 promiļu reibumā; tēvs tikmēr “iemidzis” turpat netālu pie žoga
DEGPUNKTĀ

Divu mazu bērnu vecāki Lieldienu brīvdienās tā “sasvinējušies”, ka bērni bijuši spiesti glābiņu meklēt pie omītes. Mātes veiktais alkohola tests spējis pārsteigt pat pieredzējušus policistus, bet tēvs pēc kautiņa ar likumsargiem nonācis iecirknī.

Lieldienu brīvdienās galvaspilsētas policisti devušies uz Jaunciemu. Vietējie iedzīvotāji tur bija pamanījuši kādu acīmredzami apreibušu vīrieti un sievieti, kuri izklunkurēja no vietējā veikala kopā ar diviem pavisam maziem bērniem. Policistu ierašanās brīdī vīrietis bija kur nozudis, bet sieviete vairs nespēja pat paiet un tobrīd jau “atpūtās”, atlaidusies uz taciņas.

Sieviete nespēja piecelties, pēc kā varēja spriest, ka viņa ir alkohola reibumā. Uz vietas veikta alkohola pārbaude un konstatēts, ka sieviete ir gandrīz 4,5 promiļu reibumā. Policisti secināja, ka sieviete nav spējīga parūpēties par bērniem.

Kamēr policisti centās saprast, kā rīkoties turpmāk, kāds nejaušs garāmgājējs policistiem norādījis, ka turpat netālu pie žoga iemidzis arī kāds jauns vīrietis, un tikai brīdi vēlāk kļuva skaidrs arī tas, kur tad palicis bērnu tēvs.

Nonākot līdz policijas auto, bērnu tēvs kļuvis manāmi agresīvs un nav bijis mierā ar policistu darbu.

Protams, par šīs ģimenes sadzīvi nu ieinteresēsies arī bāriņtiesa, kā arī pašvaldības policijas bērnu likumpārkāpumu nodaļa, kuriem uzticēts parūpēties, lai bērni būtu drošībā un neciestu paši no saviem vecākiem.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!