Jaunajā peldsezonā jau pirmais upuris: Juglas upē noslīkst vīrietis

Komentāri
Jaunajā peldsezonā jau pirmais upuris: Juglas upē noslīkst vīrietis
Foto: Pixabay.com

Piektdien Juglas upē noslīcis cilvēks, informē Rīgas pašvaldības policija, aicinot rūpīgi izvērtēt spējas pirms došanās peldēt.

Šodien īsi pirms pulksten 13.00 Rīgas pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz Juglas upi. Izsaucējs ziņoja, ka paziņa aizgājis peldēt, ieniris un nav uzpeldējis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz notikuma vietu devās Rīgas pašvaldības policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes ūdenslīdēji un uzsāka meklēšanas darbus. Pēc aptuveni pusstundu ilgas meklēšanas ūdenslīdēji atrada atpūtnieku, taču viņš diemžēl jau bija gājis bojā. Nelaiķis tika nogādāts krastā, kur mediķi konstatēja nāvi.

Noskaidrots, ka 29 gadus vecais vīrietis Juglas upes krastā netālu no Meiju ielas atpūties kopā ar diviem draugiem. Sākumā vīrietis centies pierunāt arī draugus uz peldi, taču, kad viņi atteikuši, viņš ūdenī devies viens. Kopš peldsezonas oficiālā sākuma šis ir pirmais noslīkušais Latvijā.

Aicinām iedzīvotājus rūpīgi izvērtēt savas spējas pirms došanās peldēt. Tāpat aicinām nekādā gadījumā neļaut peldēties draugiem, kas ir lietojuši alkoholu. Atgādinām arī to, ka Rīgā visdrošāk peldēties ir oficiālajās peldvietās, jo tur pastāvīgi strādā glābēji.

Lai atpūta pie ūdens būtu droša, ievērojiet attēlā redzamos ieteikumus:

Foto: Rīgas pašvaldības polcija

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl