Jauna un kārtīga meitene no laukiem nonāk patversmē, jo nevar atrast pietiekami labi apmaksātu darbu un dzīvesvietu…

22 komentāri

Nakts patruļās ar Jelgavas pašvaldības policistiem raidījums “Degpunktā” brauc nebūt ne pirmo reizi, taču aizvadītajā nedēļa bija pirmais gadījums gan raidījuma, gan policistu praksē, kad acis ieplešas izbrīnā un pārņem nepatīkamas sajūtas par to, kādos apstākļos Latvijā jāeksistē normāliem cilvēkiem, lai tikai dzīvē tiktu uz augšu, – vēsta raidījums “Degpunktā”.

“Ierodamies adresē un kāpjam uz pēdējo stāvu. Ja sākumā varētu šķist, ka tur mūs sagaidīs kārtējais nodzēries bezpajumtnieks vai narkomāns, tad priekšā izrādās jauna, kārtīga meitene,” vēsta raidījums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plašākā sarunā ar jauno sievieti policisti noskaidro, ka viņa izšķīrusies ar puisi un palikusi uz ielas. Ar nopelnīto algu nepietiek, lai īrētu dzīvokli, tāpēc viņa painteresējas par patversmes darba laikiem.

“Šis ir viens no retajiem gadījumiem, kad policistu klients nebrauc aizturēto nodalījumā jeb tā sauktajā “būrī”. Jaunā sieviete iekārtojas salonā, kopā ar mums visiem,” vēsta “Degpunktā”.

Pirms policijas auto sāk braukt, vēl tiek veikta datu pārbaude – tāda ir kārtība. “Papīri tīri. Savukārt patversmē, lai paliktu pa nakti, jābūt skaidrā. Pūtiens alkometrā – viss pa nullēm, kas vēlreiz pierāda, ka uz ielas nonācis normāls, strādāt gribošs cilvēks, kas iekļuvis finanšu grūtībās,” ziņo raidījums.

Meitene izrādās atbraukusi no Jēkabpils puses – viņa pastāsta, ka tur, dziļos laukos, darba neesot vispār.

Tagad situācija būs šāda – kamēr ārā ir sals, meitene patversmē varēs palikt par velti. Siltākā laikā gultasvieta maksā 8 eiro.

Tad jau labāk īrēt dzīvokli, tāpēc novēlam jaunajai sievietei izdošanos!

TOP komentāri

 • Pats
  +30 +30 0

  Pats

  Hmmm.... 8,00 (astoņi ) euro patversmē pa diennakti !!!! Mēnesī 31 (trīsdesmit viena) diena x 8 = 248 ,00 (divisimti četrdesmit astoņi ) euro mēnesī par nakts mītni ???? Interesanti cik paliek pāri pēc nodokļu nomaksas no 380, 00 (trīssimti astoņdesmit )euro !!!! Interesanti kas tā par naktsmītni trūcīgajiem LATVIJĀ ??? Nav brīnums ka cilvēki nezin kur ir patversme , ja kāpņu telpā ir lētāk !!! BRĪVĀ LATVIJA !!!!! Mans vectēvs kapā droši ir apgriezies otrādi no tādas brīvās Latvijas !
 • Kristīne Keita Vītola
 • hmmm
  +22 +22 0

  hmmm

  Dīvains virsraksts.Cilvekam jamaksā par nakšņošanu patversmē,var teikt lielāka algas daļa,laikā ,kad deputāti mēnesī tikai norullē b=vien vairāk kā 600 euro nodokļu maksātaju naudas,neskaitot visādas dzīvokļu kompensācijas un vel nez kādas piemaksas.Kas notiek mūsu valsti?Dūklavs ar vienu rītu 900 sek vāvuļoja ,ka piena produktiem cenu pieaugums nav izcili liels.Nez ,kad viņš pēdejo reizi ir pircis sviestu ?Murgs kaut kāds.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl